Hallo experts,
een klant heeft bij een hostingbedrijf een domeinnaam laten registeren. Daar hebben ze een paar opties zoals parkeren, koppelen aan hosting, URL forwarding, IP forwarding en..... eigen DNS.
Nu lijkt de optie "eigen DNS" de meest geschikte omdat de klant voorlopig gebruik wil maken van Google Adsense voor Domeinen. Als je de "eigen dns" optie kiest dan vraagt de hosting om Nameserver 1 & 2. Maar de klant heeft geen eigen DNS server, ook geen andere hosting dan deze provider.
Wat zijn de opties? Is er zoiets als een gratis DNS / Nameserver dienst waar je dan zelf de hele DNS kunt instellen? Zoiets als Open DNS ofzo? Of misschien ergens waar je voor een klein bedrag je eigen DNS kunt beheren? Je moet voor Google Adsense namelijk A-records enzo kunnen invullen.
Let op, we hebben dus geen mogelijkheid om iets anders dan de nameserver 1 en nameserver 2 in te vullen.
bedankt alvast voor de hulp!!
[en excuses als dit onderwerp hier al ergens staat, kon het zo snel niet vinden]
- Eigen nameserver opgeven - open DNS of soortgelijk?
-
10-12-2009, 13:59 #1
- Berichten
- 595
- Lid sinds
- 17 Jaar
Eigen nameserver opgeven - open DNS of soortgelijk?
-
-
11-12-2009, 17:30 #2
- Berichten
- 327
- Lid sinds
- 19 Jaar
Gaat het om 1 domeinnaam of meerdere?
-
11-12-2009, 23:17 #3
- Berichten
- 595
- Lid sinds
- 17 Jaar
Opgelost inmiddels, dank je.
Eén van de opties die ik doorkreeg was http://www.dyndns.com/, misschien hebben anderen hier nog wat aan!?
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic