Ik krijg dagelijks veel mail (hier komt 100% van mijn omzet uit) en hier zitten doorgaans ook bijlages bij waardoor het relatief veel ruimte in beslag neemt.
In de toekomst zullen dit alleen maar meer e-mails met bijlages worden en ben ik dus op zoek naar een goed alternatief voor mijn huidige e-mail account (ik draai het nu via Roundcube). Ik raak daarnaast langzamerhand het overzicht kwijt en ben ik op zoek naar een alternatief.
Enkele wensen van mijn kant:
- mogelijkheid om met outlook te werken;
- voldoende ruimte om mails te bewaren (max 1 jaar);
- mails moeten altijd aankomen dus moet een mail fallback achterzitten;
- 1 account / 1 mailbox;
Wat zijn de mogelijkheden? Waar hebben jullie goede ervaringen mee?
Wat moet het kosten om een aparte "mail client/server" te hebben?
- Welke e-mail provider heb ik nodig?
-
13-06-2016, 19:04 #1
- Berichten
- 558
- Lid sinds
- 14 Jaar
Welke e-mail provider heb ik nodig?
-
-
13-06-2016, 19:08 #2
- Berichten
- 301
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Welke e-mail provider heb ik nodig?
Je kunt gmail of outlook.com/office365 gebruiken met je custom domein. Kost vrijwel niks en zijn ook meteen de grootste partijen.
-
13-06-2016, 19:15 #3
- Berichten
- 927
- Lid sinds
- 9 Jaar
Re: Welke e-mail provider heb ik nodig?
Wat Mark Puts zegt en anders een partij als IXL Hosting, zit je goed en veilig.
-
13-06-2016, 19:23 #4
- Berichten
- 729
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Welke e-mail provider heb ik nodig?
De bewaar tijd bepaal je geheel zelf. Het enige wat van belang is, is de opslagruimte voor je mails. Zelf zit ik al enkele jaren met volle vreugde bij Neostrada. Kan me zelf niet herinneren dat er ooit een mail probleem is geweest aldaar. Als je voldoende ruimte neemt moet dit geen probleem zijn.
Het starters pakket bijvoorbeeld betaal je maar 0,85 eurocent per maand voor. Je moet wel voor 1 jaar in 1 keer betalen. Hier komt bovenop de domeinnaam.
Hierbij krijg je 3 gb opslagruimte voor je mails. Je kunt Microsoft Outlook gewoon gebruiken. Je kunt Imap kiezen of eventueel een pop account en dan instellen dat de mail altijd bewaard moet blijven op de server.
Zo kan je de mail vanaf verschillende apparaten lezen. Als je de uitgaande mailserver van Neostrada instelt als die van Neostrada zelf dan kan je ook overal vandaag mailen ter wereld en hoef je de uitgaande mailserver ook niet in te stellen als je ergens anders bent.
-
13-06-2016, 22:35 #5
- Berichten
- 92
- Lid sinds
- 10 Jaar
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic