Probeer me even te vertellen waar de kwalificaties staan?
Het feit is dat je een eigen product aanprijst, dat heet WC eend gedrag.
Een pepernoot, valt toch best mee, had je ook pannenkoek kunnen noemen, maar ik ben al in de sinterklaas stemming.
Onbeschofte toon? Nee joh, als je dit onbeschoft vind, dan mis je ook nog eens elk gevoel voor humor. ))))))
- Zijn er wel goede hosters?
-
15-08-2013, 16:57 #31
- Berichten
- 1.215
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Zijn er wel goede hosters?
-
15-08-2013, 17:07 #32
64BitsWebhosting.EU
- Berichten
- 2.085
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Zijn er wel goede hosters?
Bijna elke goede hoster heeft ontevreden klanten en veel slechte hosters hebben nu eenmaal ook tevreden klanten. Die paar reacties in dit topic zijn leuk, wellicht een beetje gekleurd, maar om dat nu als leidraad te nemen of iemand iets goed of slecht heeft geregeld is wat kort door de bocht.
Zoals reeds eerder gezegd is, je merkt het pas als er stront aan de knikker is.
(en ja, ik ben ook hoster, dus kom maar op met je opmerkingen).
-
15-08-2013, 17:12 #33
- Berichten
- 153
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Zijn er wel goede hosters?
- Je zet me weg als iemand die ongewenst zijn eigen product aanprijst, dat doe ik niet
- "Iemand die niet in staat was het topic tot het einde te lezen"
- "Pepernoot eerste klas"
Complimenten zijn het niet...
Maar voor alle duidelijkheid, wij bieden geen hosting aan, tenzij gevraagd en als onderdeel van een door ons ontwikkeld product. Ik werk bij een bedrijf een paar honderd kilometer verder op gevestigd is en mijn eigen zaak levert ook geen hosting. Kortom, jij schreeuwde iets wat niet klopte. En het zou je sieren dat gewoon toe te geven.Laatst aangepast door Henry Been : 15-08-2013 om 17:26 Reden: typo, onderscheid baan/eigen zaak toegevoegd
-
15-08-2013, 17:23 #34
- Berichten
- 1.215
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Zijn er wel goede hosters?
Maar voor alle duidelijkheid, wij bieden geen hosting aan, tenzij gevraagd en als onderdeel van een door ons ontwikkelde webapplicatie. Ik werk bij een bedrijf een paar honderd kilometer verder op gevestigd is en ben op geen enkele manier aan het bedrijf in kwestie verbonden. Kortom, jij schreeuwde iets wat niet klopte. En het zou je sieren dat gewoon toe te geven.
Je had de schijn helemaal tegen, het kwam over als een gelikt kwak kwak kwak praatje van iemand die zich zelf wilde aanprijzen of een product dat fantastisch was en hij toevallig ook verkoopt.
Als dat allemaal niet zo iets, dan heb ik veel te snel gekwaakt en had ik dat niet moeten doen. Of ik onbeschoft was, ach dat viel toch wel mee. Maar als ik je op de tenen heb getrapt, dan ook daar mijn aller oprechtste verontschuldigingen, het spijt me, ik zal het nooit meer doen, kan je me alsjeblieft in al uw grootsheid vergeven, geef me die kans me te bewijzen........ Of sla ik nu een beetje door? ))
Ik voel me helemaal niet te groot om toe te geven als ik fout bega. Bij deze dus.
-
15-08-2013, 17:31 #35
- Berichten
- 153
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Zijn er wel goede hosters?
Even toegevoegd dat ik geen ervaring met dat bedrijf heb vanuit mijn baan, maar vanuit de eigen zaak. Wel zo de netjes...
@Leander:
Ja, wel een beetje ;) Maar wat mij betreft hebben we het er niet meer over.
Dan weer on-topic:
Ook gast10474eeft een goed punt, maar de ratio goede/slechte ervaringen zegt misschien wel iets? Waarbij het nog maar de vraag is, wat dat 'iets' precies is natuurlijk
-
15-08-2013, 17:43 #36
- Berichten
- 387
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Zijn er wel goede hosters?
Blijf alsjeblieft allemaal on topic. Dit topic dient enkel om je ervaringen van hosters aan te geven.
Voor domeinen vind ik Versio ideaal. Ik heb daar ook hosting, maar enkel voor mijn kleine websites. Zelf heb ik alleen maar lof over Versio. Hun support is snel en goed en tegenwoordig heb ik zelden problemen met mijn hosting. Vroeger had ik een VPS bij Versio en ik was daar ook zeer tevreden over. De laatste tijd monitor ik mijn hostingpakket en ik haal een uptime van 99% en de laatste dagen zelfs 100%. Dat vind ik een serieuze verbetering tegenover vroeger.
Mijn grotere websites staan voorlopig bij Hostbeats. Een niet al te grote host, maar de support is daardoor persoonlijk en echt uitstekend. De uptime is hier ook weer 99% tot zelfs 100% de laatste weken. De laadtijd is wel iets slechter dan bij Versio. Maar voor de rest een super host tegen een erg lage prijs.
Nu ben ik van nature nieuwsgierig en wil ik dit jaar nog een nieuwe host zoeken voor enkele websites van mij. Mijn andere websites laat ik bij Versio en Hostbeats staan, maar de nieuwe websites komen op de nieuwe host. Nu heb ik hier al enkele positieve reacties gezien over FXW, maar op het internet vallen de reviews toch wat tegen.
Voor de rest blijf ik dit topic volgen zodat ik weet bij welke host ik een VPS pakket ga aanschaffen. Zijn er nog mensen die FXW aanraden of zijn er nog andere hosts die een goede prijs/kwaliteit bieden? Ik bied niet op zoek naar een goedkope host, maar liever een iets persoonlijkere host met een uptime van 99,9% en een snelle laadtijd.
-
15-08-2013, 18:05 #37
- Berichten
- 1.070
- Lid sinds
- 15 Jaar
Re: Zijn er wel goede hosters?
Ik heb zeer positieve ervaringen met iXL Hosting.
-
15-08-2013, 18:13 #38
- Berichten
- 990
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Zijn er wel goede hosters?
Zelf ben ik op dit moment bij twee hosting partijen klant en gebruik ik ook twee partijen voor mijn domeinnamen;
iXL
Zakelijk pakket met SLA. Prima service, goed bereikbaar en vriendelijke medewerkers. Ook met storingen of updates wordt je ruim van tevoren op de hoogte gesteld via e-mail zodat je hier rekening mee kan houden. Draai hier voornamelijk wat grotere websites op en die van mijn klanten.
Diensten: Business shared webhosting
Versio
Gebruik ik voor de kleinere projecten waarvan ik financieel gezien niet afhankelijk van ben. Tot nu toe nog geen problemen gehad i.t.t. enkele andere hier op SD. Zeker gezien de prijs bevalt mij deze partij tot op heden prima.
Diensten: Webhosting Starter / Domeinregistratie
TransIP
Gebruik ik voor een groot deel van mijn domeinnamen. Prima service en goede prijs/kwaliteit verhoudingen.
Diensten: Domeinregistratie
-
15-08-2013, 22:24 #39gast54611 Guest
Re: Zijn er wel goede hosters?
Ik zit bij Strategaweb, en ze hebben vele diensten tegen een toch wel goede prijs lijkt mij. Nergens geen problemen mee gehad.
-
16-08-2013, 15:26 #40
- Berichten
- 402
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Zijn er wel goede hosters?
Dames en heren,
Ik heb deze topic in de gaten gehouden en besloot ook maar eens te reageren.
Dit omdat ik maar liefst twee hosts wil aanraden. IXL hosting is naar mijn mening altijd een betrouwbare hoster geweest. Robert weet wat hij doet en dat maakt hij heel duidelijk met de geleverde topkwaliteit. Ik zou al mijn sites bij IXL hosten, maar door de prijzen die IXL (terecht) hanteert gaat dat niet, dus alleen mijn belangrijkere sites staan bij hun.
Verder staat Neostrada bij mij op nummer één wanneer het aankomt op budget hosting. Hun prijzen zijn top, de kwaliteit is fenomenaal en de support is echt super. Ze maken elke dag backups van je website en kunnen die op elk moment van de dag beschikbaar stellen aan de klant, helpen met elk probleem en staan altijd klaar met advies. In de afgelopen 12 maanden hebben al mijn sites bij hun een uptime percentage van 99,98% behaald volgens Pingdom (de laagste was 99,96%) en de response tijd ligt rond de 120 MS (terwijl mijn websites behoorlijk zwaar zijn).
-
16-08-2013, 15:44 #41
- Berichten
- 1.215
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Zijn er wel goede hosters?
Ik denk dat als ik alles zo door lees dat 2 partijen een aantal keer goed naar voren komen.
IXL Hosting and FXW, ik ga ze zeker eens naast elkaar leggen om te vergelijken.
Natuurlijk moet je de beste mix vinden tussen prijs, kwaliteit en SLA en duurder betekent niet altijd beter.
Bedankt voor de feedback tot nu toe.
-
16-08-2013, 15:47 #42
- Berichten
- 488
- Lid sinds
- 15 Jaar
Re: Zijn er wel goede hosters?
Hallo,
Heeft iemand ook nog ervaringen met TransIP?
Ik zit namelijk te twijfelen tussen TransIP en FXW voor een VPS.
Verder mijn ervaringen:
Deziweb: goede service, ben daar enkel weggegaan omdat ze wat downtime hadden en ik wou overstappen op een VPS.
HostSlim / VpsSlim: Zowel kwaliteit als support valt me wel tegen. Vandaar dat ik ga verhuizen.
Mvg,
Tim
-
16-08-2013, 15:57 #43
- Berichten
- 494
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Zijn er wel goede hosters?
Zelf in beheer nemen, wij hosten onze eigen servers puur voor eigen gebruik (onze klanten).
Je bent wel zelf verantwoordelijk en kan het dus niet op een ander steken.
Datacenters zelf gaan 'nooit' offline. Die van ons toch niet.
-
16-08-2013, 15:59 #44
- Berichten
- 490
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Zijn er wel goede hosters?
Ik ben van Strato naar Fexxio en van Fexxio naar Net-ICT..
Ik zelf ga nooit meer bij bekende grote webhosting bureau's.
zodra je server het echt niet meer volhoudt weigeren ze nog steeds om je een nieuwe te geven.
Ik zit nu bij Net-ICT en ben daar erg te vreden mee.
Verhuizing deden ze binnen paar uurtjes en server updates doen ze gratis!
En mocht er wat zijn of ik wil iets geinstallerd hebben dan is het binnen enkele uren gedaan.
Goede service, er betrouwbaar en ze zijn 24/7 bereikbaar.
Net-ICT raad ik jullie echt aan!
-
16-08-2013, 16:02 #45
64BitsWebhosting.EU
- Berichten
- 2.085
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Zijn er wel goede hosters?
Precies. Hebben wij ook gedaan omdat wij erg veel aan softwareontwikkeling doen. Als je telkens moet wachten bij externe hosters of opeens een stagiare moet gaan uitleggen wat er aangepast moet worden, dan ben je snel zuur. In eigen beheer kun je tenminste direct een klant helpen op de juiste manier.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic