Ik ga een laptop laten samenstellen, maar weet niet precies wat ik erin moet laten steken...
Even wat vraagjes :
*Wat is beste merk voor :
-harde schijven
-ram geheugen
-moederbord
*Op wat moet ik zeker letten bij het samenstellen van zo'n machine ?
Laat me iets weten, hoe vlugger hoe beter.
bedankt
Hier hebben we een aparte sectie voor, moved
- Samenstelling laptop
-
12-03-2007, 16:21 #1
- Berichten
- 1.104
- Lid sinds
- 18 Jaar
Samenstelling laptop
Laatst aangepast door Glenn Veugen : 12-03-2007 om 16:29
-
-
12-03-2007, 16:32 #2
- Berichten
- 453
- Lid sinds
- 18 Jaar
Ik zou eerder op garantie e.d. letten dan op merken. Er zitten tegenwoordig toch geen enorme verschillen meer tussen.
Ik weet ook niet wat je je bij samenstellen voorstelt? Bij een laptop gaat dit namelijk wat anders dan bij een "gewone" computer.
Verder moet je zorgen dat de laptop geschikt is voor datgeen wat je ermee wilt gaan doen.
-
12-03-2007, 16:53 #3
- Berichten
- 765
- Lid sinds
- 19 Jaar
Origineel gepost door Marieke D
Ik weet ook niet wat je je bij samenstellen voorstelt? Bij een laptop gaat dit namelijk wat anders dan bij een "gewone" computer.
Bij een laptop is natuurlijk het gewicht en de grootte zeer belangrijk. Koop je hem zodat je thuis veel ruimte kan besparen, koop dan een 17" of groter. Ben je van plan er veel mee te reizen, koop dan een lichte 15".
Houd er ook rekening mee dat een laptop grafisch nooit aan een PC zal tippen, koop je hem dus speciaal voor games dan moet je heel duur gaan, en dan nog zal het waarschijnlijk niet even goed als op een PC zijn.
Als je een laptop koopt moet je er ook direct een tijdje mee verder kunnen, daarom zou ik je ook zeker aanraden om een Core 2 Duo te kopen. Je bent er niets mee om nu wat minder geld uit te geven aan een laptop die binnen een jaar verouderd is.
Voor mij persoonlijk is het belangrijk dat een laptop een numeriek klavier heeft aan de rechterkant, ik kan écht niet werken met enkel het numerieke gedeelte bovenaan, weet niet hoe dit komt. :). Zo'n extern numeriek klavier is dan ook weer zo vervelend om steeds liggen mee te sleuren.
Hmm, dit is zowat het belangrijkste waar ik op deze moment op kan komen...
EDIT: Ook belangrijk, koop wel degelijk een laptop van een erkend merk. Koop je er één van Aldi of Carrefour of iets dergelijks ga je nog veel problemen hebben als er iets kapot is aan de laptop.
-
12-03-2007, 17:28 #4
- Berichten
- 453
- Lid sinds
- 18 Jaar
Hoe wou je bij Dell een merk gaan kiezen? Er zijn wel meer plekken overigens waar je een laptop kan samenstellen, maar daar zitten toch altijd meer beperkingen aan dan bij een "gewone computer".
Voor games moet je een gewone computer kopen, geen laptop.
Verder is de plek waar je het ding koopt dus belangrijker dan het merk. Persoonlijk zou ik naar een plaatselijke computer winkel gaan waar je ook snel even langs kan gaan mocht er ooit iets zijn.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic