Ik stelde een refurbished laptop voor, als alternatief. Daar ga je niet meer mee naar Dell maar naar de reparateur om de hoek. Ik heb (wel lang geleden, ca 2004) trouwens uitstekende ervaringen met de service van Dell. De desktop werd netjes thuis opgehaald en ik kreeg een vervangende machine. Twee weken later werd alles weer omgeruild.
- Goede laptop voor het programeren.
-
08-01-2015, 23:33 #16
- Berichten
- 5.661
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Goede laptop voor het programeren.
-
09-01-2015, 14:45 #17
- Berichten
- 147
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Goede laptop voor het programeren.
Hoe dan ook: neem een SSD. Meer heb ik er niet over te zeggen :)
-
09-01-2015, 16:32 #18
- Berichten
- 138
- Lid sinds
- 10 Jaar
Re: Goede laptop voor het programeren.
Verder is het misschien handig om te kijken naar de applicaties waarmee je bijv. wilt programmeren. Zo werkt PSPad niet op Apple, en werkt Coda niet op Windows.
-
09-01-2015, 16:37 #19
- Berichten
- 1.290
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Goede laptop voor het programeren.
Ik kijk niet meer naar Macbooks, puur omdat ik het geld er niet voor heb. Wil je er nu een waar je een tijd meer door wil ben je zeker 1500$ kwijt.
Verder lijken mij die Acer Aspire's wel goed qua specs.
-
09-01-2015, 16:42 #20
- Berichten
- 138
- Lid sinds
- 10 Jaar
Re: Goede laptop voor het programeren.
Je hebt ook een Mac Mini voor ong. 600 euro, dat kan een oplossing bieden mocht je echt graag Apple willen tegen een lage prijs.
-
09-01-2015, 17:09 #21
- Berichten
- 1.290
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Goede laptop voor het programeren.
En wat zijn de nadelen daar aan? Want dat klinkt wel te mooi om waar te zijn, ik ga er even naar kijken!
-
09-01-2015, 19:07 #22
- Berichten
- 5.661
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Goede laptop voor het programeren.
Een Mac Mini is géén notebook, maar een mini-desktop. Je hebt er nog een beeldscherm etc bij nodig. Als je je notebook doorgaans meeneemt naar een plek waar al een beeldscherm voorhanden is, zou het een mogelijkheid zijn. In de trein kun je er niet veel meer mee dan afstoffen of oppoetsen. ;)
Ik ben voor mijn werk aan het kijken naar een ultrabook. Daar viel me op dat er tegenwoordig steeds minder notebooks met een D-sub aansluiting zijn. Er zijn nog legio beamers in omloop waar alleen een D-Sub kabeltje aan hangt. Ik zie me daar al beteuterd staan kijken als ik ergens een presentatie moet geven en de beamer geen HDMI aansluiting heeft.... (kortom: ook een aandachtspuntje). Voor grafische toepassingen en multimedia is een SSD idd een must-have.
-
09-01-2015, 19:17 #23
64BitsWebhosting.EU
- Berichten
- 2.085
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Goede laptop voor het programeren.
Ik ben voor mijn werk aan het kijken naar een ultrabook. Daar viel me op dat er tegenwoordig steeds minder notebooks met een D-sub aansluiting zijn. Er zijn nog legio beamers in omloop waar alleen een D-Sub kabeltje aan hangt. Ik zie me daar al beteuterd staan kijken als ik ergens een presentatie moet geven en de beamer geen HDMI aansluiting heeft....
Idem voor rs232 trouwens. Nog heel veel hardware die je via rs232 moet configgen, maar op een laptop van jonger dan 5 jaar kom je dat ook nergens meer tegen.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic