Hallo, ik ben nog niet zo lang bezig met photoshop en probeer nu voor een eigen site een layout te maken. En van feedback leer je, dus daarom wilde ik vragen of iedereen zoveel mogelijk nuttige feedback zou willen geven.
Dus niet "je site ziet er echt lelijk uit" maar dan liever "probeer dit is, of heb je hier al aan gedacht"
Ik hoop dat het jullie bevalt:
http://www.aacamsterdam.nl/site/hovenne.html
- Layout check hovenne
-
10-03-2007, 07:50 #1
- Berichten
- 63
- Lid sinds
- 18 Jaar
Layout check hovenne
-
In de schijnwerper
webshop in laadkabels/laadpalen (sinds 2019) incl leveranciersWebsite te koop[SNELLE LEVERING] Laat je website / webshop snel en professioneel bouwen!Freelance / WerkFull Stack: Web development, Design and BrandingFreelance / Werk(SEO) Tekstschrijver nodig voor winstgevende teksten?Freelance / Werk -
10-03-2007, 12:18 #2
- Berichten
- 63
- Lid sinds
- 18 Jaar
Zoals de text alle rechten voor ... kan wel in een pagina voor (c)
Voorbeeld :
(c) naam bedrijf als je dan op de text klikt (c) kun je hem linken aan een pagina voor copyr...
-
11-03-2007, 17:48 #3
- Berichten
- 63
- Lid sinds
- 18 Jaar
Maar moet ik zo'n hele pagina ervoor maken, is het zoals nu is, niet gewoon handiger? Wat vind jij.
Daarnaast hoop ik toch nog op wat meer reacties. Op een forum met zoveel mensen die hier verstand van hebben, moeten er toch een paar zijn die hier wat van vinden?
-
11-03-2007, 18:27 #4
- Berichten
- 1.281
- Lid sinds
- 18 Jaar
Sowieso eerst de tekst "Wij zijn 2 talentvolle webdesigners Norbert Hoven en Björn Vennema." weghalen, zo krijg je nooit klanten.
-
11-03-2007, 20:04 #5
- Berichten
- 63
- Lid sinds
- 18 Jaar
Ja, daar zit wel wat in, maar had het ff snel bedacht omdat ik ook ergens heb gelezen dat je jezelf geen bedrijf kan noemen als je niet bij KvK bent geregistreerd. Wij zijn dat nog niet dus vandaar.
-
11-03-2007, 21:58 #6
- Berichten
- 891
- Lid sinds
- 19 Jaar
Jullie willen je als een bedrijf profileren heb ik de indruk. Maar waarom moeite doen zonder kvk? En waarom moeite doen met zo een site? Je gebruikt blauw en geel, dit is een zeer moeilijke combinatie, die zoals velen projecten ook hier falikant mislukt is. Wat dan wel goed is aan deze combo is de hoeveelheid blauw en geel. De kleursterkte van geel is veel sterker dan blauw, maar ik betwijfel of dit bewust is...
Ook de texten. "Welkom bij blablabla". Allemaal nutteloze text die door niemand wordt gelezen. Als je websites wilt make voor bedrijven moeten termen als kleurcomposititie, usability en internetmarketing je iets zeggen, en wel meer dan iets.
Kijk, als je gewoon wat gratis website's wilt maken voor de bakker om de hoek ed, om een portfolio op te bouwen, dan hoeft je website niet op en top pro zijn, en mag je kennis al wat gebreken tonen. Maar als je wil beginnen (zoals ik uit de texten afleidt) voor bedrijven, vergeet dat dan maar en oefen nog maar veel, en leer veel bij. Afgaande op je lay-out gaan al veel bedrijven afhaken.
Wat is nu het constructieve element van mijn post? Schaaf alles bij, je skills, je kennis en je doelgroep. Je kan beter achter een jaar kwalitatief betere sites maken dan dat je nu al commercieel gaat werken, en slechte websites gaat afleveren. Wat is dan het resultaat? Ontevreden klanten, en die gaan praten, en een slechte reputatie gaat heel snel rond, onderschat de kracht van mond aan mond reclame niet.
-
11-03-2007, 22:18 #7
- Berichten
- 1.832
- Lid sinds
- 19 Jaar
Ik vind het wel geslaagd en netjes. Alleen de kleuren vind ik niet zo geweldig.
-
11-03-2007, 23:07 #8
- Berichten
- 891
- Lid sinds
- 19 Jaar
Ja nog iets, je validator: http://validator.w3.org/check?uri=ww...e/hovenne.html
Maarja, dit kan natuurlijk ook zijn door aanpassingen naderhand. Maar let hier zeker op, je zet grote buttons van de validator, zorg er dan natuurlijk ook voor dat je site valid is als de site echt openlijk wordt ;).
Nuja op zich, bij mijn vorige comment ging ik er vanuit dat je echt als bedrijf wou gaan. Als dat ook zo is, blijft die comment geldig. Nu bekijk ik het echt als personal site. Als het echt een persoonlijke portfolio wordt, moet je er wat meer personal touch indoen. Nu zie ik een standaard filter in de header, paar gradients, slecht gekozen lettertype in header en footer, eigenlijk te grote buttons naar de validator,...
je moet het echt minder standaard maken, er zijn natuurlijk wel een paar regels, maar voor een portfolio site gelden die niet zo. Uiteraard vermeld je in de topic zelf wel dat je nog maar net begonnen bent, ik hoop dan dat je nog niet probeer munt te slaan uit je huidige skills. Maar hoe meer websites je maakt, hoe beter het zal gaan uiteraard ;). Als je ook wat moeite hebt met de kleurkeuze, kan ik je Kuler aanraden.
Ik wil je met deze en voorgaande post absoluut niet afkraken, maar als je in het wereldje komt, zul je zelf wel ontdekken dat er geen plaats is voor lof. Dat krijg je in sport ed. In de grafische en webdesignwereld word alleen gekeken naar de slechte aspecten. Deze worden dan ook extra belicht, en hier moet je ook de nodige aandacht aan besteden. Goede dingen aanhalen is nutteloos, daar wordt je per slot van rekening op beoordeeld en voor betaald, dat vind men niet meer dan normaal dat er kwaliteit afgeleverd wordt. Daarom dat ik nu ook enkel de negatieve aspecten aanhaal van je site, maar zie dit uiteraard niet als een persoonlijke aanval ;).
-
12-03-2007, 08:20 #9
- Berichten
- 63
- Lid sinds
- 18 Jaar
@Glenn: Tuurlijk zie ik het niet als een persoonlijke aanval;) als ik geen kritiek zou willen hebben, dan zou ik het niet hier geplaatst hebben.
Over de validator: Hij is inderdaad niet helemaal goed. Komt door een aanpassing. Dat de buttons wel wat kleiner mogen ben ik het wel mee eens.
Over de effecten en kleuren: De kleuren zijn wel redelijk bewust gekozen. Ik vond de kleuren persoonlijk wel goed passen zo. Niet iedereen deelt die mening maar misschien dat ik er later wel iets anders van maak. De effecten zijn nog redelijk standaard omdat ik gewoon nog niet bedreven genoeg ben met Photoshop. Maar toch wel redelijk geslaagd vond ik uiteindelijk. (misschien ook wel gezien door mijn roze beginnersbril)
Over het doel van de site: Uiteindelijk als ik echt mijn niveau wat opgekrikt heb zou ik wel voor bedrijven willen werken. Met PHP/MySQL/(X)HTML/CSS kan ik inmiddels best goed overweg. Alleen photoshop nog niet goed genoeg, dat zie ik in. Daar ben ik echter mee bezig en deze site is daar een eerste opzet van. Daarom zal het nu ook nog een gewone portfolio zijn.
Zelf ben ik 16 jaar en ben daarom ook allang blij met de kleine opdrachten die ik evt. kan krijgen voor bijv. (zoals je al zegt) de kleine bakker om de hoek. Op die manier en met het vele oefenen voor mezelf hoop ik uiteindelijk mezelf sterk te verbeteren.
@Ronald: Dankjewel. De kleuren zijn blijkbaar ieders smaak.
Ik deze week in ieder geval wat aanpassingen doen aan deze site. Bedankt voor jullie commentaar. Meer commentaar is natuurlijk altijd welkom.
-
12-03-2007, 11:41 #10
- Berichten
- 891
- Lid sinds
- 19 Jaar
Je instelling is alvast goed ;). Scripten is natuurlijk 1 ding, maar grafisch moet je ook wel ergens staan. Maar dit is iets dat je doorheen de jaren ontwikkeld, het technische aspect kan je leren, gevoel en creativiteit heb je en kan je ontwikkelen door te oefenen.
-
15-03-2007, 13:47 #11
- Berichten
- 63
- Lid sinds
- 18 Jaar
Heb besloten om niet deze layout aan te passen, maar gewoon overnieuw te beginnen met een nieuwe layout. Als die af is laat ik m weer hier keuren. Kijken of ik vooruit ben gegaan.
Loop alleen tegen 1 probleem aan, waarvan ik hoop dat jullie me ermee kunnen helpen:
ik wil een horizontaal menu maken, maar hoe kan ik die dan nu verdelen in (5) gelijke delen. Dat snap ik nu nog niet helemaal.
-
15-03-2007, 14:10 #12
- Berichten
- 1.832
- Lid sinds
- 19 Jaar
Dat kan je ook doen. Als ik je dan 1 tip zou mogen geven.
Post hier je verloop van je design. Zodat we je vroeg genoeg kunnen helpen met corrigeren.
-
15-03-2007, 15:02 #13
- Berichten
- 63
- Lid sinds
- 18 Jaar
Zal ik doen. Was begonnen met dit:
layout
maar twijfel er een beetje over. Denk dat ie te breed is. Ga er even over denken, misschien dat het met een goede kleurstelling wel kan gaan werken namelijk. Ga ff wat bedenken en jullie commentaar afwachten:P en dan kijken of ik morgen weer verder ga met dit.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic