Beste lezer,
Ik zit al meerdere maanden, misschien wel een half jaar met een Photoshop CS4 Extended bug waar ik maar niet uit kom maar toch aardig gek van word:
Als ik Photoshop CS4 Extended (Extended maakt verder niets uit, ik had het ook met de normale Photoshop CS4) aan heb staan werkt mijn escape button niet meer. In andere woorden, als Photoshop aanstaat, en ik bijvoorbeeld een msngesprek af wil sluiten werkt dat niet door middel van de escape toets. Als ik bijvoorbeeld een dropdownmenu in Firefox open heb staan en ik buiten dat menuutje wil scrollen, gebruik ik normaal de escape button om uit dit dropdownmenu te komen, wat dus niet werkt wanneer Photoshop openstaat. En zo nog wel tientallen voorbeelden. Het rare is dat de escape button en bijbehorende functies wel in Photoshop CS4 zelf werkt. Ik heb de keybindings gereset naar de defaults, aardig wat op Google gezocht maar niets gevonden, ik heb tevens Photoshop CS4 geherinstalleerd en dat zonder enig resultaat.
Ik hoop dat één van jullie hier het antwoord op weet. Dat zou geweldig zijn!
Groeten,
Julius van der Kwast
PS ik heb dit ook op TBforum geplaatst.
- Photoshop bug.. Ik kom er niet uit (escape button werkt niet)
-
03-09-2009, 23:29 #1
- Berichten
- 80
- Lid sinds
- 19 Jaar
Photoshop bug.. Ik kom er niet uit (escape button werkt niet)
-
In de schijnwerper
Te Koop: Online Vastgoedplatform en BedrijfWebsite te koopBacklinks.nl - STUNT - 50 Homepage links € 0,98 per stuk!LinkpartnersLinkvada.com Linkbuilding Platform: Direct Linkbuilden op 77.000+ premium domeinenLinkpartners[BELANGRIJK] Festinger Vault - Download 25.000 thema's en pluginsPromotie -
04-09-2009, 08:29 #2
- Berichten
- 2.152
- Lid sinds
- 16 Jaar
Gister was hier iemand, overigens een heel ander probleem, maar die had één of andere rare windows versie(theme) erop geknald.
-
05-09-2009, 14:32 #3
- Berichten
- 164
- Lid sinds
- 16 Jaar
Van de ene site:
- Use the Shift-Escape sequence, when you need the Escape functionality in other applications.
- Run this AutoHotKey applet that automatically maps your Escape key to Shift-Escape when Photoshop is running. Applet created by Serge Baranov
- Open Task Manager to see if ccc.exe is running in the processes tab
- End the ccc.exe process
- Restart Photoshop to see if the escape key works
- If the escape key works without ccc.exe running, uninstall ATI's Catalyst Control Center
-
05-09-2009, 23:48 #4
- Berichten
- 80
- Lid sinds
- 19 Jaar
Bedankt Ewout en Gijs voor het reageren, maar dit is niet wat ik zoek. Ik heb die sites inderdaad al eens gevonden Gijs, maar geen van die methodes was wat ik zocht (shift + escape is maar onhandig) of wat werkte.
Iemand heeft mij toegevoegd op msn en die wist mij te helpen met het probleem, namelijk door middel van het verwijderen van alle plugins in de Photoshop map. Het probleem is verholpen, nogmaals bedankt voor het reageren!
-
05-09-2009, 23:50 #5
- Berichten
- 2.152
- Lid sinds
- 16 Jaar
Mooi zo;) Dan weten we dat ook weer hè!
-
05-09-2009, 23:52 #6
- Berichten
- 427
- Lid sinds
- 16 Jaar
Oh ik was te laat met mij tips :P
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic