Beste,
Ik heb een nieuwe layout gemaakt voor mijn huidige website. Ben graag benieuwd naar de feedback/reacties/commentaar van mede designers. Wat zouden jullie anders doen? Ik hoor het graag van jullie!
P.s. Het midden stuk waar je in het groot een printscreen ziet van die site zal steeds veranderen en overlopen in een andere site. Door middel van Flash.
Alvast bedankt.
Sulejman
- Layout check
-
25-06-2009, 23:22 #1
- Berichten
- 696
- Lid sinds
- 16 Jaar
Layout check
-
In de schijnwerper
Goedkope 10 Gbps Virtual Private Server (VPS) in Nederland (Met PURE NVMe opslag!)Hosting[BINNEN 5 DAGEN ONLINE] Laat je website / webshop snel en professioneel bouwen!Freelance / WerkTe Koop: Shop/Bol.com Keukenmessen – Latalis.nl 30k omzet - 3k winst - 1 uur werk p/wWebsite te koopSupersnelle WordPress Webhosting vanaf € 3,00 per maandHosting -
26-06-2009, 07:25 #2
- Berichten
- 244
- Lid sinds
- 16 Jaar
De header ziet er zeker fris uit, de footer vind ik iets te saai tegenover de header, misschien een klein kleurtje in een hoekje toepassen?
-
26-06-2009, 22:58 #3
- Berichten
- 696
- Lid sinds
- 16 Jaar
Dat is inderdaad een hele goede tip. Zal het zeker in de layout aanpassen! Bedankt!
-
26-06-2009, 23:01 #4
- Berichten
- 1.036
- Lid sinds
- 17 Jaar
inderdaad, onderaan is het te wit.
ik zou als ik jou was de tekst niet op smooth oid zetten. dat oogt veel minder mooi.
werk misschien wat met meer vakken ipv ondeaan alles in 1 groot vlak te zetten.
kijk anders op deviantart naar mooie voorbeelden of speur wat css gallerys af.
succes!
-
04-07-2009, 21:05 #5
- Berichten
- 82
- Lid sinds
- 16 Jaar
Leuk ontwerp alleen u zult niet de eerste zijn met die header. ik heb hier eens een tutorial van gezien dacht ik en zoieso een andere site met precies hetzelfde.
Succes verder !
-
04-07-2009, 22:47 #6
- Berichten
- 327
- Lid sinds
- 16 Jaar
De layout ziet er op qua kleurgebruik goed uit,
Wellicht dat je nog even naar het menu rechtsboven kunt kijken door deze bijvoorbeeld wat meer te stijlen, dat je wellicht wat meer witruimte ertussen houdt (staat nu zo op elkaar 'gepropt'). Ook de uitlijningen zijn nog niet helemaal goed naar mijn idee. Neem de blokjes in het midden ('hoe wij te werk gaan' en 'contact met ons') er is een groot verschil qua witruimtes links en rechts, en dit zal wellicht wat meer in eenheid gebracht kunnen worden door de witruimtes meer synchroon te maken (meer dezelfde afstanden houden tussen de blokken).
Ik hoop dat je wat hebt aan deze tips.
mvg.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic