Zouden jullie mening willen geven over een poster en flyer,
die ik heb moeten ontworpen voor endlesssummer.
Het grafische product is al in productie genomen.
in Provincie Utrecht worden deze poster en flyers verspreid.
940593666_5_smzD.jpg (110,3 KB) Is de poster op B1 formaat
940592867_5_2frO.jpg (76,7 KB) Is de voorkant van de flyer op A6 formaat
940595349_5_pkaf.jpg (79,0 KB) Is de achterkant van de flyer op A6 formaat
Graag jullie mening!
Met Vriendelijke Groet,
Clemente Valli
- Mening over Poster en Flyer
-
02-06-2010, 14:26 #1
- Berichten
- 51
- Lid sinds
- 16 Jaar
Mening over Poster en Flyer
-
-
02-06-2010, 14:29 #2
- Berichten
- 1.735
- Lid sinds
- 17 Jaar
Vind het niet echt passen bij de stijl van de muziek
Deze dat je meer deze richting moet op gaan
-
02-06-2010, 14:32 #3
- Berichten
- 51
- Lid sinds
- 16 Jaar
We hebben dat eerst ook overwogen maar de organisatie heeft tog voor dit ontwerp gekozen, hun vonden het zelf beter passen bij hun soort feesten.
Het feest is nu 3e editie en is nog 1x per jaar, misschien volgen er in de toekomst meer maar dan onder andere naam.
-
02-06-2010, 14:48 #4
- Berichten
- 620
- Lid sinds
- 15 Jaar
ja vind ik ook, vooral lettertype is storend, veel muziekliefhebbers lopen snel langs posters, je moet dan in 1 oogopslag zien waarover het gaat en of het interessant is, je lettertype is niet echt lekker te lezen, er zitten strepen ofzo door
-
02-06-2010, 14:53 #5
- Berichten
- 51
- Lid sinds
- 16 Jaar
Bedankt voor jouw reactie! De organisatie heeft mij verteld dat de poster zeer aanspreekt en het feest al over de 600 kaarten heeft verkocht. in een zeer korten tijd, hun hebben meerdere malen van mensen gehoord dat ze het in een opslag zagen en wisten welke feest het was.
Als ik persoonlijk kijk, zie ik hier meerdere verschillende posters hangen. Maar deze zijn goed te lezen, maar iedereen loopt meteen door. Het klinkt heel raar, maar dit ontwerp valt blijkbaar wel op vergeleken met anderen ontwerpen in de regio.
Ingeval bedankt voor je reactie!
-
02-06-2010, 15:13 #6
- Berichten
- 620
- Lid sinds
- 15 Jaar
ik zei niet dat het lelijk was of dat het niet opvalt, ik zeg alleen dat de tekst wat onprettig is om te lezen als je het vergelijkt met andere posters
-
02-06-2010, 15:14 #7
- Berichten
- 51
- Lid sinds
- 16 Jaar
Ja dat snap ik en dat bedoelde ik ook!
Ingeval bedankt!
-
02-06-2010, 21:07 #8
- Berichten
- 262
- Lid sinds
- 17 Jaar
Als je zo zeker van je zaak bent, de klant is tevreden waarom vraag je hier dan nog een mening? Veren nodig?
-
03-06-2010, 06:20 #9
- Berichten
- 51
- Lid sinds
- 16 Jaar
Hier komen veel grafisch vormgever, iedereen heeft een eigen mening die ik graag hoor over dit ontwerp!
Van kritiek kan je alleen maar beter worden!
-
03-06-2010, 09:13 #10
- Berichten
- 107
- Lid sinds
- 16 Jaar
Mja dan heb ik hier mijn mening.
Ik vind het niet aantrekkelijk.
Mij zie je dan niet gauw in club onz, een flyer/poster of w/e moet wel aantrekkelijk zijn om er naar toe te gaan. Zoals de posters etc van latin village, zoiets trekt mij zeker aan. Het zal waarschijnlijk door de tekst komen omdat die best onduidelijk is. Ik ken club onz wel en ik dacht dat ze toch een andere smaak hadden :) niet negatief bedoelt hoor :-).
-
04-06-2010, 11:52 #11
- Berichten
- 51
- Lid sinds
- 16 Jaar
Bedankt voor jouw mening! Latin Village is zeker een goed feest en heeft altijd mooie flsyers, alleen je mag niet die stijl gebruiken. Ik heb dat al eerder gedaan, heb er toen problemen mee gekregen.
Zeg maar het zelfde als je een typografie gebruikt die je van internet haal, daar kan je achteraf ook problemen mee krijgen als die niet gratis was.
Dit is niet in opdracht van club onz gemaakt, maar voor een organisatie die club onz huurt voor hun feesten.
-
09-06-2010, 15:55 #12
- Berichten
- 2.152
- Lid sinds
- 16 Jaar
Inderdaad, als de klant tevreden is... snap ik niet helemaal waarom je hier om onze meningen komt vragen. Je hebt je dan toch precies aan de eisen van de klant gehouden, als deze 100% naar wens is?
Maar goed, hier alsnog mijn mening:
Ik vind het persoonlijk een uitermate slechte flyer en poster. Dit is echt knip en en plakwerk voor de kleuterklas. Ik vraag me daarom ook af, hoeveel tijd je hierin hebt gestoken en hoeveel je gekregen hebt voor deze opdracht. Dit is echt 10min werk in mijn ogen. Het ziet er echt niet aantrekkelijk uit genoeg uit naar mijn idee. En als het opvalt in de regio, dan is dat niet omdat het een grafisch hoogstandje is in ieder geval.
Vraag me trouwens af of meneer Quintino nog wel op dit feest wil komen draaien als hij deze flyer zo ziet. Niet echt representatief voor een artiest zoals hij.
Dit zijn naar mijn mening aantrekkelijke flyers / posters:
http://partyflock.nl/images/upload/243043_original.jpg
http://partyflock.nl/images/upload/238930_original.jpg
http://partyflock.nl/images/upload/239622_original.jpg
http://partyflock.nl/images/upload/242376_original.jpgLaatst aangepast door Ewout K. : 09-06-2010 om 16:03
-
10-06-2010, 15:12 #13
- Berichten
- 107
- Lid sinds
- 16 Jaar
Vraag me trouwens af of meneer Quintino nog wel op dit feest wil komen draaien als hij deze flyer zo ziet. Niet echt representatief voor een artiest zoals hij.
Dit zijn naar mijn mening aantrekkelijke flyers / posters:
http://partyflock.nl/images/upload/243043_original.jpg
http://partyflock.nl/images/upload/238930_original.jpg
http://partyflock.nl/images/upload/239622_original.jpg
http://partyflock.nl/images/upload/242376_original.jpg
Mooi gevonden Ewout.
-
14-06-2010, 15:13 #14
- Berichten
- 2.690
- Lid sinds
- 15 Jaar
Sluit me erbij aan, is niet bijster mooi vormgegeven en lijkt idd niet meer dan 10 mins knip- en plakwerk.
Los van het texuele gedeelte; het moet toch écht 'the 25th of June' zijn.
Grafisch: Lettertype is wel heel erg fout, en heeft 'club onz' geen eigen logo/identity? Afgaande op je vorige reaktie is dit een gratis font dan? Xie wel waarom ;P
Niet om je af te kraken ofzo, maar het kan dus veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel beter.
Vormgeving zit in de details, iedereen kan plaatjes plakken.
-
14-06-2010, 15:22 #15
- Berichten
- 590
- Lid sinds
- 18 Jaar
Waarom in het Engels? Want je de routebeschrijving is dan weer in het Nederlands.
Ik zou proberen zoveel mogelijk toe te spitsen naar je doelgroep. Dus of alles in het Engels of alles in het Nederlands, maar niet door elkaar.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic