Beste leden,
Ik vraag me of hoe jullie het doen. Het beheer van de statistieken van alle websites regel ik via Google Analytics. Nou wil ik mijn klanten ook toegang geven tot deze statistieken maar natuurlijk niet via mijn account en ook geen toegang tot alle statistieken maar enkel één of enkele websites.
Hoe doe ik dit? Ik heb gezien dat je een rapport kun laten verzenden. Dit is mooi maar wellicht niet compleet.
Hoe doen jullie dit?
Groet,
Joost
- Statistieken delen met derden
-
25-01-2010, 17:14 #1
- Berichten
- 940
- Lid sinds
- 16 Jaar
Statistieken delen met derden
-
-
25-01-2010, 17:17 #2Ruud S. Guest
gewoon converteren toch?
-
25-01-2010, 17:24 #3
- Berichten
- 1.602
- Lid sinds
- 18 Jaar
Je kan aan verschillende accounts, toegang geven om de rapporten te bekijken. Daarvoor heeft je klant dan bijvoorbeeld wel een google account nodig om in te loggen.
Die functie kun je ergens onderaan vinden bij gebruikersbeheer.
-
25-01-2010, 21:10 #4
- Berichten
- 940
- Lid sinds
- 16 Jaar
Doe jullie het ook zo of sturen jullie het rapport automatisch via Google zelf?
Ik vind het jammer dat je bij het rapport vanuit Google zelf geen Enter kunt gebruiken bij het bericht dar verzonden wordt. Anders kun je het mooi uitleggen wat het precies is en hoe het bekeken moet worden.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic