Er zijn veel theorieën over wanneer je nu een ban of penalty van Google krijgt. Google zelf zegt er ook het eea over maar niet in detail. Ik zou graag willen weten of er SD leden zijn die vrijwel zeker weten dat ze een ban of penalty hebben gehad en wat hier volgens jouw de oorzaak van is.
om zelf te starten:
Subdomein aangemaakt met relevante content over een bepaalde verzekering, 561 woorden en 5 affiliate links. Na enkele dagen opgenomen in google, nu nergens meer te vinden. Ik denk dus vrijwel zeker te weten dan de verhoudig content / affiliate links me de das om gedaan heeft?
Wie heeft er nog meer ervaringen mbt banned websites en kan aangeven waarom dit (bij hem/haar) gebeurd is?
- Google ban
-
26-03-2009, 12:37 #1
- Berichten
- 2.027
- Lid sinds
- 17 Jaar
Google ban
Laatst aangepast door Ralph van leenen : 26-03-2009 om 17:12
-
In de schijnwerper
Winstgevende (lead)formule in micro-niche | €150+ p.m.Website te koopAffiliate websites bouwen via platfrom jouwweb.nlFreelance / WerkOutreachxxl.com || Outreach/linkbuilding zelf doen? Internationaal. Laagste prijzenFreelance / Werk[SNELLE LEVERING] Laat je website / webshop snel en professioneel bouwen!Freelance / Werk -
26-03-2009, 14:33 #2
- Berichten
- 124
- Lid sinds
- 16 Jaar
Ja heb hier wel ervaring mee maar Google praat er niet over. Het enige wat je kunt doen is vragen of ze je weer unbannen. Dit kun je doen in het webmaster center. Je moet je domein wel eerst bij hun toevoegen.
-
26-03-2009, 15:42 #3
- Berichten
- 1.013
- Lid sinds
- 18 Jaar
Indien ik het goed lees is het niet helemaal zeker dat je een ban hebt,
subdomeinen zijn gloednieuwe sites, gloednieuwe sites ranken na de eerste indexering altijd goed om na enkele dagen weg te vallen.
controleer site:www.uwsubdomein.nl om te zien of je pagina's in de index staan--> als er geen resultaten terugkomen heb je een complete ban..
-
26-03-2009, 16:46 #4
- Berichten
- 2.027
- Lid sinds
- 17 Jaar
Al gedaan, helemaal weg, alleen in de Google cache kan ik nog vinden..
controleer site:www.uwsubdomein.nl om te zien of je pagina's in de index staan--> als er geen resultaten terugkomen heb je een complete ban..
-
26-03-2009, 16:57 #5
- Berichten
- 1.013
- Lid sinds
- 18 Jaar
Heb je webmastertools om te kunnen zien of er een spiderfout was ?
PM me anders even de url ( of post hem hier )
-
26-03-2009, 17:09 #6
- Berichten
- 2.027
- Lid sinds
- 17 Jaar
heb je een pm gestuurd met url, webmastertools sinds vandaag, maar nog niets te zien
-
26-03-2009, 18:00 #7
- Berichten
- 5
- Lid sinds
- 17 Jaar
Pfoe, zoveel ervaring. Voornamelijk met het 'krijgen van' bij eigen sites en het 'oplossen van' bij klanten. Toch wel één van de leukste dingen om een beetje mee te spelen (vind ik).
Als ik jou zo hoor klinkt het niet echt als een penalty maar als een splinternieuwe site. Het gebeurt regelmatig dat die in eerste instantie volledig geïndexeerd worden om dan weer een tijdje (kan 3 dagen zijn tot een aantal weken, afhankelijk van de links) uit Google te verdwijnen.
Veel voorkomende oorzaak bij nieuwe sites is het te agressief linken. Een nieuwe site met direct 100 links is niet natuurlijk dus die weert Google dan gewoon een tijdje uit de index. Blijkt dat het aantal links gestaag doorgroeit dan komt hij wel weer terug. Anders ook maar dan meestal zonder noemenswaardige ranking.
-
26-03-2009, 18:13 #8
- Berichten
- 1.013
- Lid sinds
- 18 Jaar
Na een korte analyse moet ik @Ulco volgen, het is veel te vroeg om van een ban te spreken..
Ik heb je een PM met info gestuurd.
In dit geval was er geen sprake van agressief linken..integendeel..
-
26-03-2009, 19:23 #9
- Berichten
- 99
- Lid sinds
- 16 Jaar
Met een echte ban verdwijnt ook je cache !
Kijk maar eens bij Parocom.nl ( voor meer achtergrondinfo zie volgende discussies http://www.google.com/support/forum/...a12cd10a&hl=nl
http://www.voelspriet2.nl/forum/inde...ic,9126.0.html )
-
26-03-2009, 19:24 #10
- Berichten
- 1.907
- Lid sinds
- 16 Jaar
Ik heb een ban voor adsense.
Omdat ik 3 jaar geleden een keer op eigen advertentie zou hebben geklikt.
-
26-03-2009, 19:45 #11
- Berichten
- 2.027
- Lid sinds
- 17 Jaar
thx mensen, hier kan ik wat mee!
ik wist niet dat een site eerst geïndexeerd kon worden en dat deze vervolgens weer een tijdje helemaal weg kon zijn. Ik wacht het iig weer even af!
-
26-03-2009, 20:50 #12
- Berichten
- 1.013
- Lid sinds
- 18 Jaar
Een echte ban..
http://www.edwinsdesignlab.be/blog/2...ogle-gebanned/
-
26-03-2009, 21:18 #13
- Berichten
- 756
- Lid sinds
- 16 Jaar
Helaas bij mij ook wel eens enkele subdomeinen gebanned.
Als ik zoek op "site:sub.domein.nl" is er geen enkel resultaat meer.
..Gewoon doorgaan op een ander subdomein ;)
-
26-03-2009, 22:19 #14
- Berichten
- 5
- Lid sinds
- 17 Jaar
Origineel gepost door Z Tas
Helaas bij mij ook wel eens enkele subdomeinen gebanned.
Als ik zoek op "site:sub.domein.nl" is er geen enkel resultaat meer.
..Gewoon doorgaan op een ander subdomein ;)
Kleine maar: niet doen als je er ook nog een serieuze site op hebt draaien want de volgende penalty die je krijgt is waarschijnlijk voor het hele domein en dan werkt redirecten ook niet meer zo geweldig.
-
27-03-2009, 16:28 #15
- Berichten
- 2.027
- Lid sinds
- 17 Jaar
he's back! geen ban dus, wel vreemd
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic