Een vraagje,
Ik heb op mijn drie artikel websites onderaan elk artikel een klein bokje met gerelateerde artikelen, wat gebeurt er nu als ik dit blokje van de ene website met de andere ga verbinden, dus de gerelateerde artikelen van site A komen in het blokje van site B, en die van B komen in C en die van C komen in A.
Wat doet dit voor de seo resultaten?
Ik weet niet eens of het technisch mogelijk is , het is maar een vraag.
- interne links
-
21-10-2012, 13:37 #1gast654 Guest
interne links
-
-
21-10-2012, 13:45 #2
- Berichten
- 1.031
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: interne links
Dat is technisch mogelijk.
Dat zal je ranking ten goede komen want het zijn "links" (zorg wel dat de sites voor google van aparte eigenaren lijken, dus niet op zelfde IP e.d.)
-
21-10-2012, 13:52 #3
- Berichten
- 378
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: interne links
Technisch niet alleen mogelijk maar ook makkelijk. Je voegt alleen een sql verbinding toe van de andere database en als de tabellen exact dezelfde namen hebben is dat alles.
Qua SEO denk ik dat het ten goede komt van je ranking mits de websites op verschillende servers staan.
-
21-10-2012, 13:54 #4gast654 Guest
Re: interne links
Ah, bedankt mannen, we zullen eens een testje doen.
Aanvullend bericht:
Tot vandaag 2200 uur is het nog gratis om unieke artikelen te submitten op mijn drie artikelsites, vergeet het niet.Laatst aangepast door gast654 : 21-10-2012 om 13:56 Reden: Automatisch samengevoegd.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic