In April heb ik op mn blog een artikel geschreven over fake pagerank, 1 keer in het Engels en 1 keer in het Nederlands.
Op mn website maak ik gebruik van de plugin Translation Filter waardoor je een artikel met 1 druk op de knop kan vertalen.
Het onthouden van eigen zoekopdrachten in Google staat als het goed is uit
Ok, het artikel is goed opgepikt door Google want als ik op 'fake pagerank' zoek dan komt het artikel maar liefst 3 keer terug op pagina 1 in Google:
-Het Engelse artikel het hoogst
-Daarna het Nederlandse artikel
-Daarna het Engelse artikel maar vertaald naar het Italiaans!.
Als ik klik op 'Alleen in het Nederlands zoeken' dan wordt het nog leuker, wederom 3 noteringen op pagina 1
-De Engelse versie vertaald naar het Russisch het hoogst!
-De Nederlandse versie
-De Engels versie
Volgens mij heeft Google alle 2 de artikelen in alle talen vertaald die ik als taal heb opgegeven in de plugin en als zodang geindexeerd.
Met als gevolg dat ik bijvoorbeeld wel eens een bezoekers krijg via de Franse Google met het Engels of Nlse artikel vertaald in het Frans. Dat is mooi. Maar zoals je ziet begrijpt de zoekmachine het zelf soms ook niet meer: kiezen voor 'alleen Nls zoeken' en dan een artikel in het Russisch krijgen vertaald uit het Engels.
Of bezoekers uit de VS die het artikel vertaald naar het Duits krijgen. Of een bezoeker uit India die het artikel in het Zweeds krijgt..
Erg grappig hoor. Maar kan ik hier iets aan doen of moet ik hier iets aan doen?
p.s. excuus voor de typefout in de titel
- Wat Google met een vertaalplugin doen
-
12-06-2011, 21:07 #1
- Berichten
- 4.440
- Lid sinds
- 17 Jaar
Wat Google met een vertaalplugin doen
Laatst aangepast door Roger O. : 12-06-2011 om 21:14
-
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic