Wanneer deze tool online kwam te staan op sitedeals heb ik een proef pakketje afgenomen.
Dit voor 15dagen, nu 5dagen later heb ik met mijn site al top10 plaatsen ontvangen op zoekwoorden die toch iets van concurentie hebben. Ik ben op dit moment wel tevreden over de tool.
- Backlink tool met goede resultaten.
-
08-04-2011, 09:41 #16
- Berichten
- 29
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Backlink tool met goede resultaten.
-
07-03-2013, 21:04 #17
- Berichten
- 10
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Backlink tool met goede resultaten.
Ik heb geen ervaringen met deze sites maar je moet inderdaad wel voorzichtig zijn met Blog link-farms die voor commerciële doeleinden worden opgezet en met weinig ervaring zouden worden opgezet. Probeer gewoon eens contact te leggen met de organisatie die dit aanbied en kijk wat het kennisniveau is voordat je eraan begint. In principe is het aanschaffen van commerciële links door google verboden (maar dat is meer natuurlijk) en indien er onvoldoende kennis aanwezig is zou ik er niet aan beginnen.
Wat een betere mogelijkheid is is zelf je backlink-farm creëren. Met goede relevante content en voldoende diversiteit. Je kan dit bijvoorbeeld heel goed opzetten om je affiliate of productie website met een product als deze... http://www.magicsubmitter.nl
Succes met backlinken :)
-
07-03-2013, 21:09 #18
- Berichten
- 26
- Lid sinds
- 12 Jaar
Re: Backlink tool met goede resultaten.
Ben ik de enige die een trojan waarschuwing krijgt?
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic