Hallo,
Gister is een van mijn sites van PR2 naar PR3 gegaan :)
Ik vraag me alleen of wat het nut hier van is. Het schijnt zo te zijn dat je qua keywords niet vooruit gaat, maar toch je scoort beter in google.
In welk opzicht scoor je dan beter in google?
M.v.g.
Sven Hurks
- Wat heb je aan een PR stijging?
-
04-04-2010, 09:31 #1
- Berichten
- 335
- Lid sinds
- 16 Jaar
Wat heb je aan een PR stijging?
-
In de schijnwerper
Ontvang tot 20% kickbackfee op je Google Ads klanten, waar wacht je nog op?Promotie(Premium) Hoge DA Backlink | DR 95 | RD 4,2 MiljoenAdvertentieruimteOpzoek naar extra werkzaamheden tarief -> €18,50 per uurFreelance / Werk[BELANGRIJK] Festinger Vault - Download 25.000 thema's en pluginsPromotie -
04-04-2010, 09:35 #2
- Berichten
- 927
- Lid sinds
- 19 Jaar
Een PageRank geeft aan hoe belangrijk je site is volgens Google. Qua keywords zal je niet vooruit gaan, maar je website zal van vastere waarde zijn voor Google. Je zal bijvoorbeeld minder snel wegzakken in de resultaten en het is ook mogelijk om te stijgen tussen de resultaten, wat belangrijk kan zijn tegenover de concurrenten.
-
08-04-2010, 08:45 #3
- Berichten
- 985
- Lid sinds
- 17 Jaar
PR-update is een snapshot van Google's realtime 'PR' zoals je die terug kan vinden in de zoekmachine.
Als je morgen je site wijzigt en waarbij pagina's hun ranking verliezen begin je weer op PR0.
-
08-04-2010, 09:31 #4
- Berichten
- 418
- Lid sinds
- 16 Jaar
Je site wordt als eerder als vaste waarden gezien en wordt volgens mij ook vaker gechecked op updates.
-
08-04-2010, 14:25 #5
Stichting WebwinkelKeur
- Berichten
- 864
- Lid sinds
- 19 Jaar
Pagerank is slechts een onderdeel van de Google ranking. Het geeft aan hoeweel waarde andere sites op het internet aan jouw site hechten. Dit is leuk voor adverteerders en kan een indicatie vormen. Het staat echter niet gelijk aan rankings, je hoeft van een stijging en/of daling van pagerank dus geen gevolg te ondervinden. Het kan echter wel.
-
08-04-2010, 15:18 #6
- Berichten
- 1.774
- Lid sinds
- 15 Jaar
Ik snap één ding niet: volgens de site die een mail stuurt bij een pagerank wijziging gaat mijn domein steeds van 2 naar -1 en even later weer naar 2. Heeft dat een betekenis?
-
08-04-2010, 15:22 #7
- Berichten
- 418
- Lid sinds
- 16 Jaar
Lijkt me eerder een fout van de website. -1 zou betekenen dat hij nog niet geïndexeerd was.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic