Aankomende week begin ik aan mijn afstudeer stage. Ik ga dan 4 dagen per week werken aan een project voor een transport bedrijf.
Uiterlijk 1 juli wil ik parttime als freelance van start gaan. Ik ga mijzelf voornamelijk specialiseren in het ontwikkelen van applicaties met EXT GWT (Google web tool kit) / JAVA. (Afgelopen jaren veel php voor de back-end gebruikt)
Omdat ik maar 4 dagen per week stage loop heb ik en dag vrij en wil dan graag van start gaan.
Voor meer informatie kunt u terecht op mijn website ( www.fgwnetworks.nl ). Het is overigens nog niet af.
Graag hoor ik van u of er opdrachten zijn die uitbesteed kunnen worden.
Met vriendelijke groeten,
Elvin Fortes
PS: graag een pm via sitedeals of een bericht via mijn website
- Freelance aaangeboden
-
419 × bekeken sinds 30-01-2010, 12:24 #1
Freelance aangeboden
Laatst aangepast door Elvin Fortes : 30-01-2010 om 18:02
-
In de schijnwerper
Hulp bij SEO/GoogleAds (NL/BE/DE). Economy.nl Google Premier Partner.Freelance / WerkErvaren tekstschrijvers tegen een scherp tarief! | +200 Positieve ReviewsFreelance / WerkWebdevelopment en -design (e-commerce, saas, corporate websites)Freelance / WerkLinkbuilding(internationaal)uitbesteden(ook whitelabel)?Wij regelen alle plaatsingen.Freelance / Werk -
31-01-2010, 10:15 #2
- Berichten
- 26
- Lid sinds
- 16 Jaar
Hallo Elvin
Welkom. Ik heb naar je portfolio gekeken. Het is goed om te weten dat er iemand hier ook met ExtJS overweg kan. Ik gebruikt het in een van mijn producten die hopelijk binnenkort klaar zal zijn.
Ik zal aan je denken als ik opdrachten heb die met ExtJS te maken hebben.
Gr,
Gevik.
-
31-01-2010, 22:00 #3
FortesGlobalWeb.nl
- Berichten
- 95
- Lid sinds
- 16 Jaar
Ik kom zelf ook weinig tot geen programmeurs tegen die gebruik maken van deze techniek.
Ik heb u een vriendschapsuitnodiging gestuurd.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic