Titel van de werkzaamheden:
Het opsporen van beveiligingslekken in de software van een deticated server plus eventueel in de scripting.
Soort werkzaamheden:
scripten, kennis van unix/linux/windows
Omschrijving van de werkzaamheden:
Een klant met een deticated server kreeg onlangs een email dat de server waarop hij zijn website draait niet goed genoeg beveiligd zou zijn en dat root access zo verkregen is. Nu ben ik opzoek naar iemand die zowel ervaring heeft in het beveiligen van servers als het opsporen van script fouten die daar eventueel aan mee helpen.
Budget voor dit project:
low xxx
Deadline:
Geen harde deadline
BTW-nummer verplicht:
Niet, maar is wel gewenst!
Alle overige informatie:
Mocht u interesse hebben, reageer dan even met een kort verhaaltje over u zelf (en uw bedrijf) en wat u denkt voor ons te kunnen betekenen.
Voor zover ik weet betreft het een unix/linux server
Meer info? per pm!
- Zoeken en oplossen beveiligingslekken in det. server en scripting
-
283 × bekeken sinds 23-10-2009, 09:54 #1
Zoeken en oplossen beveiligingslekken in det. server en scripting
-
In de schijnwerper
Full Stack: Web development, Design and BrandingFreelance / Werk[SNELLE LEVERING] Laat je website / webshop snel en professioneel bouwen!Freelance / WerkErvaren WordPress & WooCommerce Developer – Pixel-perfect & Whitelabel maatwerk!Freelance / WerkOpzoek naar een tekstenschrijver (SEO Proof)Freelance / Werk
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic