Dit topic is gesloten om reacties van jonge mensen te weren die soms niet to the point reageren. Dus stuur even een PM en je hebt direct antwoord terug.
Titel van de werkzaamheden:
Wij zijn in staat om een prachtige spellen website te bouwen voor je. Met het thema of cartoon die jij precies wilt. Zo ontwerpen wij eerst de website en sturen wij dit per email op. Dit eenmaal goedgekeurd gaan wij de layout om zetten naar ons spellen systeem. Daarbij krijg je een 3000 spellen en een prachtige layout helemaal gemaakt naar jou smaak.
Soort werkzaamheden:
Programmeren, ontwerpen
Omschrijving van de werkzaamheden:
Wij ontwerpen de spellen website, in overleg maken wij deze helemaal naar jou smaak. Alles gaat stap voor stap en je bent er zeker van om weg te lopen met een mooie website.
Budget voor dit project:
Geef een prijs op wat je budget is en wij overleggen met elkaar of dat een goede prijs is. Maar letop de spellen site wordt zoals www.spelletjessite.com dus dat is niet zomaar een website van een paar tientjes ;) Maar dat is ook wel logisch.
Deadline:
Wij werken aan de hand van jou deadline.
BTW-nummer verplicht:
Hoeft niet, maar is wel prettig natuurlijk.
Voorbeelden:
www.spelletjessite.com
www.speelpleintje.nl
Alle overige informatie:
Stuur even een PM en we komen er wel uit!
Jordi Bolle
Webpic.nl
Webpic.be
- Spellen website maker (groot)
-
422 × bekeken sinds 15-10-2009, 14:10 #1
Spellen website maker (groot)
-
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic