Roxic Multimedia is opzoek naar nieuwe opdrachten. Waar wij naar opzoek zijn, zijn voornamelijk grotere opdrachten. Denk daarbij aan custom cms'n, webshops, CRM of website welke niet zomaar elke dag voorbij komt, maar ook de kleinere websites komen bij ons aan de beurt.
De websites van Roxic Multimedia worden altijd op een hoog niveau afgerond. De websites worden netjes in CSS opgebouwd en opgeleverd met een template systeem. Onze voorkeur heeft het om te ontwikkelen in een framework welke het voordeel biedt dat de PHP code is gescheiden van de HTML door middel van het MVC structuur.
Heeft u nog een uitgewerkt plan liggen maar niet de tijd ervoor om deze ook daarwerkelijk uit te werken? Neem dan gerust contact met ons op voor een vrijblijvende offerte.
Roxic Multimedia - Wij nemen uw online vertegenwoordiging serieus!
Portfolio en contact gegevens: www.roxic.nl
- Roxic Multimedia - Webdesign & Programmeer werk!
-
362 × bekeken sinds 28-08-2009, 11:04 #1
Roxic Multimedia - Webdesign & Programmeer werk!
Laatst aangepast door Rishi B : 28-08-2009 om 13:24
-
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic