Beste sitedealer's
Voor een bekend media bedrijf uit Overijssel ben ik op zoek naar iemand die een logo + Weblay-out wil maken.
Naam: Drukkerij & Zo
( nog niet online )
type:
Logo ontwerp | website layout
Website layout zoals kleuren, buttons, menu stijl en indeling is belangrijk. Aan het logo stellen zij zeer hoge eisen. Mooi lettertype met goed kleurgebruik is een must.
Kleurenschema:
Roze, Zwart, Grijs. rest is te bepalen door ontwerpen. Moet wel een herkenbaar logo zijn ook op afstand omdat het logo op een aantal winkelpanden word geplakt op de ramen.
Gewenste bronbestanden:
Logo - .ai/.eps en in pdf
Website invullen met teksten doen zij zelf.
gaat er om dat hij zo geupload kan worden naar een server.
css/xhtml
Werk indienen tot en met:
vrijdag 24-7-2009
Omschrijving:
Het bedrijf Drukkerij & Zo levert drukwerk tegen inkoop prijzen zowel aan particulieren als aan de zakelijke markt. Online door meer dan 20 webwinkels en via een aantal drukwerk winkels in Nederland en het buitenland. Naast drukwerk leveren zij webwinkels, websites met drukwerk producten, voor onder andere haar resellers netwerk.
De hele website zal uiteindelijk bestaan uit 7 pagina’s waarvan alleen de hoofdpagina een Totaal design nodig heeft rest word gedaan.
De home pagina waar de bezoekers in 1 oogopslag moeten zien dat het om drukwerk tegen inkoop prijzen gaat. ( Voorbeeld www.d r ukwerkdeals. nl ( indeling het zelfde ongeveer ) Een menu aanwezig is met de volgende keuzes,
- Over ons
- producten
- diensten
- prijzen
- resellers
- veel gestelde vragen
- Contact
De Hoofd pagina moet het zelfde idee hebben als ( Zie voorbeeld )
Voorbeelden:
druk werk d e a l s . nl
Topic Opties:
- Iedereen mag reageren in deze topic
graag jullie portfolio zo dat ik een keuze kan maken.
reageren via Msn mag natuurlijk ook computer.reparatie@hotmail.com
mvg,
- Drukkerij & Zo| Deadline: 23/07/2009 - € 275,-
-
554 × bekeken sinds 19-07-2009, 14:37 #1
Drukkerij & Zo| Deadline: 23/07/2009 - € 275,-
-
-
19-07-2009, 14:46 #2
- Berichten
- 2.160
- Lid sinds
- 17 Jaar
Contests horen in het "Design Contest" forum en daar zijn regels aan verbonden. Graag daar een topic aanmaken.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic