Hallo,
Ik heb mensen nodig die simpele websites voor mij maken. Het idee moet lijken op
case-modding.nl
namelijk een niche. Voor mensen die niet weten wat dat is; prijs artikelen aan die een ander bedrijf verkoopt en vang commissie (affiliateprograms). De eerste 3 moeten verkopen: games/consoles en computerprogramma's. Als er dan nog meer gegadigden zijn heb ik ook extra domeinnamen nodig. Ik kan registreren zolang jij een suggestie doet en kijkt of die nog beschikbaar is.
Per site zal het voor iemand met ervaring waarschijnlijk 30 tot 60minuten kosten. Ik heb zonder ervaring case-modding.nl in 1,5-2uur gemaakt dus weet dat het niet lastig is. Je mag gratis templates gebruiken en productteksten copy-past'en.
PM je prijs!
Groeten
- Iemand die simpele websites maakt
-
829 × bekeken sinds 20-05-2009, 17:49 #1
Iemand die simpele websites maakt
-
In de schijnwerper
Laravel / Wordpress - Top kwaliteit voor een gunstig tariefFreelance / WerkFull Stack: Web development, Design and BrandingFreelance / WerkServerFIX| 24/7 server beheer | 24/7 NOC | Urgente storingsopvolging | Netwerk beheerFreelance / Werk[SNELLE LEVERING] Laat je website / webshop snel en professioneel bouwen!Freelance / Werk -
20-05-2009, 18:21 #2
- Berichten
- 209
- Lid sinds
- 16 Jaar
U heeft PM
-
20-05-2009, 19:35 #3
- Berichten
- 124
- Lid sinds
- 16 Jaar
Beste Olivier,
Graag zou ik iets meer informatie van je ontvangen per mail of per PM. Moet er bijvoorbeeld nog een design gemaakt worden, of wordt deze aangeleverd? Welke pagina's moeten er allemaal worden opgeleverd? Wat is de deadline?
Deze dingen zijn natuurlijk wel van belang bij het maken van een goede prijsopgave. Bij vragen kan je altijd contact met me opnemen.
Met vriendelijke groet,
Kevin Waltené
-
20-05-2009, 19:38 #4
- Berichten
- 118
- Lid sinds
- 16 Jaar
Ik wil graag hetzelfde ontvangen als Kevin!
-
21-05-2009, 00:10 #5
- Berichten
- 80
- Lid sinds
- 16 Jaar
Beste Olivier,
Zou u mij dezelfde PM nogmaals willen doorsturen.
Bedankt alvast en wellicht contacteer ik u nog in de toekomst n.a.v. dit topic.
Mvg,
Eric van Wenkop
-
21-05-2009, 01:33 #6
- Berichten
- 113
- Lid sinds
- 16 Jaar
2 uur? Ik doe daar gerust een dag over. Nu ben ik slecht bekend met templates en zo en vind ik mijzelf ook niet geschikt om tegen betaling een website te bouwen, maar als ik op Cases klik (dat gaat goed) en dan op Koop Nu, dan is er geen link, er valt niks te kopen zo! :)
-
21-05-2009, 13:49 #7
- Berichten
- 73
- Lid sinds
- 16 Jaar
Nee klopt, dat is ook mijn bedoeling niet:P
Voor iedereen met interesse: Ik betaal vanaf nu 20 euro per stuk, anders heb ik iemand die goedkoper is. Laat maar weten!
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic