Beste!
Ik heb een logo en visitekaartje (voor & achterkant) gemaakt in Photoshop. Om dit te gebruiken voor drukwerkzaamheden etc. wil ik dit graag laten omzetten naar EPS/Vectorbestanden. Het gaat om een redelijk simpel logo en een visitekaartje met voor en achterkant.
Heb jij hier ervaring mee en ben je benieuwd waar het om gaat? Stuur me dan even een berichtje met een globale prijs die je hiervoor rekent. Mocht dat binnen de mogelijkheden vallen en heb je aantoonbaar eerder dit soort werk gedaan dan stuur ik uiteraard de afbeeldingen waar het om gaat.
Deadline:
Geen harde deadline, liefst wel op korte termijn.
Ik hoor graag van jullie!
Mvg
- Logo/visitekaartje omzetten naar EPS/Vector.
-
1015 × bekeken sinds 17-01-2024, 12:13 #1
Gezocht: Logo/visitekaartje omzetten naar EPS/Vector.
-
In de schijnwerper
Ontwikkelaar || Direct BeschikbaarFreelance / WerkSenior Designster - top kwaliteit - 16 uur per week - per maand - 350 euroFreelance / Werk[SNELLE LEVERING] Laat je website / webshop snel en professioneel bouwen!Freelance / WerkLaravel / Wordpress - Top kwaliteit voor een gunstig tariefFreelance / Werk
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic