Titel van de werkzaamheden:
Gezocht één of meerdere experts voor een leuke samenwerking. Op zoek naar een PHP scripter en/of HTML / CSS - Slicer | Deadline: NVT
Soort werkzaamheden:
- Programmering/scripting van websites en webapplicaties met behulp van PHP.
- Als je het kunt dan zullen er ook AJAX opdrachten zijn.
- Aanpassen van bestaande functionele websites / beheersystemen.
- optioneel: Conversie van PSD ontwerp naar XHTML / CSS
Omschrijving van de werkzaamheden:
Voor verschillende projecten zoeken wij primair een PHP programmeur voor de bouw van maatwerk web-oplossingen zoals op maat gemaakte CMS-systemen, Intranet en Extranet oplossingen en websites met specifieke functionaliteiten (database raadplegen, zoekfuncties, bewaren van gegevens, maatwerk online shop, etc.).
Het kan gaan om kleine maar ook om wat grotere projecten. Ik zal ieder project met jou overleggen en dan kun je aangeven of je het wel/niet kan en of je er wel/geen zin in hebt.
Budget voor dit project:
We zoeken een professionele PHP-er en dus verwachten we hier een tarief voor te moeten betalen dat markt-conform is. Heb je iets minder ervaring en ben je daarom ook iets goedkoper... reageer dan ook want niet alle projecten vergen hetzelfde niveau qua expertise.
Deadline:
Geen harde deadline. Wel hebben we 2 projecten die binnen een week kunnen starten als dat lukt.
BTW-nummer verplicht:
ja, voorkeur voor mensen met een eigen bedrijfje
Alle overige informatie:
De klanten zijn zeer divers van overheid tot de kleine kruidenier. Bij een prettige samenwerking zullen we meerdere projecten, zo niet de meeste bij jou neerleggen.
Wij bieden goede vergoedingen voor goed werk. Een plezierige en flexibele samenwerking met duidelijke afspraken. We werken samen, je staat er dus niet helemaal alleen voor.
Het door geleverde werk blijft in de meeste gevallen onder de naam van mijn bedrijf staan, onder de naam van mijn klant of in sommige gevallen gewoon onder jouw eigen naam.... dit is afhankelijk van het soort project.
Ik ben eigenaar van een webdesign bureau vlak bij Den Haag. Een samenwerking met iemand hier in de buurt kan voordelen bieden maar is niet echt noodzakelijk.
Gewenste informatie:
Stuur mij jouw gegevens per email opmet de volgende gegevens:
- leeftijd + aantal jaren ervaring
- omschrijf het PHP niveau dat je hebt, bouw je scripts ook met Objecten bijvoorbeeld?
- vanuit welke plaats werk je en hoe is jouw bereikbaarheid (alleen 's avonds, alleen overdag, etc.)
- hoeveel uur per week doe je specifiek dit werk per week
- Voorbeelden van eerder werk
- prijzen / tarieven (puur ter indicatie)
Alvast bedankt voor de reactie!
Vragen stellen is natuurlijk geen probleem. Ik zal zo snel mogelijk reageren!
- Samenwerking met PHP scripter | Deadline: NVT
-
697 × bekeken sinds 19-09-2008, 15:06 #1
Samenwerking met PHP scripter | Deadline: NVT
-
In de schijnwerper
Full Stack: Web development, Design and BrandingFreelance / WerkOntwikkelaar || Direct BeschikbaarFreelance / WerkServerFIX| 24/7 server beheer | 24/7 NOC | Urgente storingsopvolging | Netwerk beheerFreelance / Werk(Technische) SEO ready teksten: Voor alle onderwerpen (Geen AI)!Freelance / Werk -
27-09-2008, 15:00 #2
- Berichten
- 595
- Lid sinds
- 17 Jaar
Update: ik heb diverse reacties ontvangen via de e-mail, bedankt daarvoor. Ik heb (als het goed is) op alle emails gereageerd.
Maar reacties zijn nog steeds welkom. Met name als je redelijk wat ervaring hebt met PHP en zeker als je ergens in Zuid-Holland zit (wij zitten bij Den Haag namelijk).
Dus gewoon reageren, ik reageer altijd terug!
-
27-09-2008, 15:11 #3
- Berichten
- 595
- Lid sinds
- 17 Jaar
@DiverseLab: zie PM
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic