Op zoek naar iemand die mij kan vertellen hoe in de Nederlandse versie van Shopify kan worden gewerkt met price per unit. Wij willen vloeren in de webshop gaan verwerken er hier werken we met een m2-prijs en een pakprijs. Iemand moet telkens minimaal een pak afnemen á 2,5M2, maar dient de prijs te zien voor een m2.
- Shopify price per unit?
-
550 × bekeken sinds 25-07-2022, 11:12 #1
Shopify price per unit?
-
In de schijnwerper
Linkbuilding(internationaal)uitbesteden(ook whitelabel)?Wij regelen alle plaatsingen.Freelance / WerkHandmatige SEO + linkbuilding voor slechts 150 euro per maand!Freelance / Werk[SNELLE LEVERING] Laat je website / webshop snel en professioneel bouwen!Freelance / WerkFull Stack: Web development, Design and BrandingFreelance / Werk
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic