Soort werkzaamheden:
programmering, designen, scripten, promotie, enz.

Omschrijving van de werkzaamheden:
Ik zie dat sommige website maken en andere teksen etc, Ik heb een wordpress template ( Ga kopen met licentie) met de demo content. Ik wil dat iemand mij de template klaarzet de inhoud van demo naar realtime data en nieuws headlines zet, percies alles naar toebehoren. en de SEO. ik zal je verrijken met meer kennis hierover.

Zelf heb ik eraan gewerkt maar door dat mijn ervaing minder is krijg ik knel punten. https://jnews.io/news/ is de demo and de theme die ik percies wil hebben we gaan aan de slag met je qua licnentie en andere aanpassingen,. dus volgende

Iemand eigenlijhk die de demo kan vervangen naar echte headlines met de artikilen. ZOu ook graag een cms of xml or rss feed etc, hiervoor willen dat later mij werkt makelijker maakt. dus kort en krachtig ik wil een nieuws wbeiste met die temmplate daar of beter met inhoud die later makklijk of automatich aan kan toe vogen (geloof dat dat al in de wordpreess pakket zit maar goed misschien weet je iets van bot crawler, voor beter seo)



Budget voor dit project:
Wat vraag je? , ( zie dat veel mensen wbesite maken voor doorverkoop ) ik zal rond die koers zitten.
Deadline: Plaats ook in TOPIC titel!
Geen harde deadline

BTW-nummer verplicht:
ja | nee

Voorbeelden:
https://jnews.io/news/

Bijlagen:
omschrijf hier eventuele bijlagen

Alle overige informatie:
dat was m