hallo ik heb een website en ik ga hem in 2 talen doen maar ik weet niet hoe het werkt met de ftp en domeinnen kan iemand mij aanmelden op msndie er veel verstand van heeft en die mij advies kan geven mvg ik
- wie heeft verstand van een 2 talige website
-
699 × bekeken sinds 08-07-2008, 14:22 #1
wie heeft verstand van een 2 talige website
-
-
08-07-2008, 14:29 #2
- Berichten
- 397
- Lid sinds
- 17 Jaar
Ik vraag me af wie zo iemand serieus wil helpen.
-
08-07-2008, 14:32 #3
- Berichten
- 24
- Lid sinds
- 16 Jaar
hoezo dan
-
08-07-2008, 14:39 #4
- Berichten
- 397
- Lid sinds
- 17 Jaar
Wel je zou eens een nette request kunnen typen. Mensen van jouw kaliber halen het niveau serieus naar beneden. Lees het zelf nog eens door. Overigens raad ik je dit artikel aan: http://nl.wikipedia.org/wiki/Interpunctie
'mvg ik'
-
08-07-2008, 15:21 #5
- Berichten
- 24
- Lid sinds
- 16 Jaar
ga er op letten
ga me best doen dank je
-
08-07-2008, 15:32 #6
- Berichten
- 242
- Lid sinds
- 16 Jaar
Hoeveelste topic is dit nou? Maak als je zoveel opdrachten hebt 1 topic aan, en doe daar écht je best op. Hier stop je dan al je vragen in, en je komt meteen een stuk professioneler over.
En waarom reageer je trouwens niet meer op designers die voor jou een 'voorbeeldje' (zoals je het zelf noemt) hebben gemaakt? De designers (die zich hebben gemeld in een van de vele andere topics van jou) hebben tijd weggegooid aan jou. Is het dan wel netjes om zomaar iemand te blocken op MSN?
EDIT: Dit is een ander topic.: https://www.sitedeals.nl/werk/36671-t...17-02-nvt.html
En zo zijn er nog minstens 5
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic