Bouw en/of verkoop jij websites, web-apps, tools, scripts of andere webproducten en installeer jij die op de server van jouw klanten?
Dan wil je graag zeker weten dat jouw werk niet wordt gekopiëerd en doorverkocht.
Precies om die reden is Qeys (https://qeys.io) vorige maand gelanceerd: een online dienst die zorgt dat jij als ontwikkelaar of verkoper in controle blijft, zelfs als je de code installeert op de server van je klant.
Met één regel code beveilig jij jouw web-applicatie, waarbij een licentiecode in combinatie met het domein waarop de app draait wordt gevalideerd. Wanneer er een kopie van jouw werk wordt geïnstalleerd (of de licentiecode wordt verwijderd), ontvang jij een notificatie en wordt de toegang tot jouw applicatie geweigerd.
Om onze testimonials uit te breiden geef ik via deze weg 15 review accounts weg. Dat houdt in dat je ons product 3 maanden gratis (waarde: $147) kan gebruiken, in ruil voor een korte review die wij wellicht op onze site zullen plaatsen.
Stuur me een bericht voor meer informatie, of met het e-mailadres waarmee je jouw Qeys account aanmaakt. Ik zal er dan voor zorgen dat de standaard proefperiode van 7 dagen wordt omgezet in 3 maanden.
- Web app beveiliging / licentie validatie - 3 maanden gratis
-
815 × bekeken sinds 06-09-2018, 11:09 #1
Web app beveiliging / licentie validatie - 3 maanden gratis
Laatst aangepast door Frits Polman : 06-09-2018 om 19:54
-
In de schijnwerper
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic