Wij zoeken een scripter/ programmeur die een uitgebreid marktplaats systeem kan maken.
Het betreft geen marktplaats-kloon, maar een nieuw concept. Het moet een user-generated-content site worden. Waar dus relatief weinig omkijken naar is.
Soort werkzaamheden:
Development van de gehele website. Bij uitbreiding van de werkzaamheden is loondienst mogelijk. Ook een joint venture is een gewenste vorm van ondernemen.
Omschrijving van de werkzaamheden:
We willen een overzichtelijke europese marktplaats-website opzetten. Echter betreft het niet de vraag en aanbod van goederen zoals op marktplaats.nl, maar andere zaken (wát is niet van toepassing, niets illegaals oid).
Het concept heeft grote potentie, dus het moet vanaf de start serieus worden opgepakt.
Bij interesse graag mailen.
- Scripter/ Programmeur
-
719 × bekeken sinds 23-06-2008, 14:36 #1
Scripter/ Programmeur
-
In de schijnwerper
Linkbuilding(internationaal)uitbesteden(ook whitelabel)?Wij regelen alle plaatsingen.Freelance / Werk[SNELLE LEVERING] Laat je website / webshop snel en professioneel bouwen!Freelance / WerkFull Stack: Web development, Design and BrandingFreelance / WerkLaravel / Wordpress - Top kwaliteit voor een gunstig tariefFreelance / Werk -
23-06-2008, 14:51 #2
- Berichten
- 83
- Lid sinds
- 17 Jaar
Wat is dit concept dan? Want als ik aan marktplaats denk en u zegt dat de content user-generated is. Denk ik toch wel aan een soort van marktplaats kloon.
-
23-06-2008, 15:04 #3Gast Guest
Beste,
Dit kunnen wij voor u realiseren op uurbasis of tegen een vaste vergoeding als er meer informatie bekend is. Sites met meer dan een miljoen pageviews per dag zijn binnen onze huidige opzet van systemen in meerdere talen geen enkel probleem. Afhankelijk van hoe statisch de site is zouden 10 miljoen pageviews per dag ook nog geen probleem mogen vormen.
Een joint venture is onder voorwaarden ook mogelijk. Hierbij zijn veel zaken van belang (onder andere machtsverhoudingen, wie doet wat, etc.).
Waar kan ik heen mailen?
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic