Hey allemaal,
Ik ben opzoek naar iemand die mij kan helpen met het ontwerpen van een logo en het verzinnen van een merknaam (Engelse pakkende naam) gerelateerd aan elektronica. Verdere details zal ik met je over de mail of Skype/ WhatsApp bespreken.
Wat moet je doen?
- Merknaam bedenken/ logo ontwerpen
- Engelse naam (pakkend - max drie lettergrepen) -> de concurrenten zal ik je doorspelen en welke richting ik op wil
- Domeinnaam (.com) moet vrij zijn
Budget:
€100,- (excl. BTW)
Wie zoek ik?
Ik zoek iemand die ervaring heeft en die mij zijn/ haar portfolio kan laten zien. Ik zoek iemand die creatief is en met het proces meedenkt. Wellicht wil ik je namelijk ook nog gebruiken voor andere designklusjes rondom dit project. :-)
Mocht je mij kunnen helpen, laat dan even een motivatie achter en jouw portfolio. Dit kun je mailen naar![]()
Ik hoor graag van je.
Met vriendelijke groet,
Marthijn van Oostveen
![]()
- Gezocht: designer/ ontwerper voor logo + merknaam voor Engelse merknaam (elektronica
-
756 × bekeken sinds 22-09-2017, 13:16 #1
Gezocht: designer/ ontwerper voor logo + merknaam voor Engelse merknaam (elektronica
-
In de schijnwerper
Laravel / Wordpress - Top kwaliteit voor een gunstig tariefFreelance / WerkBen je op zoek naar een websitebouwer?Freelance / Werk[SNELLE LEVERING] Laat je website / webshop snel en professioneel bouwen!Freelance / WerkSenior Designster - top kwaliteit - 16 uur per week - per maand - 350 euroFreelance / Werk
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic