Op zoek naar:
SEA Marketeer / Google Adwords Specialist gezocht!
Binnenkort lanceren wij een nieuwe website. HalloTaxi! is een nieuw online platform van taxidiensten, actief in Nederland en België (vooralsnog alleen Vlaanderen). Medio 2018 willen we ons werkgebied uitbreiden naar andere Europese landen. De nadruk ligt op het taxivervoer van en naar de luchthavens. Voor zowel vakantiegangers (particulieren) alsmede voor zakenmensen (bedrijfsleven). HalloTaxi! maakt met de aanbieders (taxibedrijven) prijsafspraken. De inkoopvoordelen worden voor een belangrijk gedeelte doorgegeven aan de gebruikers van taxidiensten . De consument kan dus altijd rekenen op de beste prijs. Zeker wanneer ruim van tevoren een rit wordt geboekt. WIJ WILLEN DE GROOTSTE PRIJSSTUNTER WORDEN IN DE TAXIWERELD!
Wij willen onze diensten aanbieden via Twitter, Facebook en Google AdWords en zoeken iemand met creatieve ideeën, die zich ook verdiept in onze doelgroep. Een SEA specialist met een marketing ervaring.
De website staat nog niet online, maar je kunt wel iets zien. Zie www.hallotaxi.taxi
Je kunt mij bereiken via sitedeals maar ook via
Met vriendelijke groet, Eric Pouw
- SEA Marketeer / Google Adwords Specialist
-
589 × bekeken sinds 29-05-2017, 12:26 #1
SEA Marketeer / Google Adwords Specialist
-
In de schijnwerper
ServerFIX| 24/7 server beheer | 24/7 NOC | Urgente storingsopvolging | Netwerk beheerFreelance / WerkJPG omzetten naar vectorbestand ? Nu voor 15,95Freelance / WerkLaravel / Wordpress - Top kwaliteit voor een gunstig tariefFreelance / WerkSenior Designster - top kwaliteit - 16 uur per week - per maand - 350 euroFreelance / Werk
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic