Soort werkzaamheden:
VPS
Omschrijving van de werkzaamheden:
Mijn VPS is op een punt gekomen dat deze vol is geraakt. Nu is het zo dat er heel veel websites offline zijn en ik niet meer op de VPS kan komen om dit probleem te verhelpen.
Ik heb gemaild met de persoon waar ik de vps huur om de VPS te vergoten maar hier zijn problemen door ontstaan. Ik heb verder niet veel verstand van VPS servers behalve dat het makkelijk is voor me klanten om hosting aan te maken. Dit is gewoon een stukje service dat ik gratis erbij doe.
Ik heb twee vragen hierover.
1 Is er een andere oplossing om mijn server weer werkend te krijgen?
2 Kan ik mijn websites / webshops van de server af krijgen om dit op een andere server te zetten?
"Wij hebben geprobeerd te vergroten in huidige stand, echter uw server is nooit upgedated geweest in software en in linux omgeving "dat u deze in uw eigen beheer had en u daar zelf verantwoordelijk voor was / bent"
Na een schijf upgrade is de server daarna niet meer opgestart, ik ben nu een vorige server clone aan het terug zetten.
De enige optie om het nog werkend te krijgen, is een extra server compleet met de nieuwste Linux en software te installeren, en dan vervolgens de data van je oude server naar de nieuwe server te synchroniseren.
Kosten:
1 maand extra server
4 uur werk, > doordeweeks kosten 59,- euro per uur en vandaag op zondag 75,- euro per uur "wij moeten daar de spoedservice van DirectAdmin zelf in huren, deze kosten worden dan 1 op 1 aan u doorgezet"
Bij akkoord zal ik een factuur sturen, zodra deze door u is betaald word dat gezien als een definitieve opdrachtbevestiging.
- VPS probleem. Kan iemand me helpen?
-
512 × bekeken sinds 30-10-2016, 21:51 #1
VPS probleem. Kan iemand me helpen?
-
In de schijnwerper
Ervaren WordPress & WooCommerce Developer – Pixel-perfect & Whitelabel maatwerk!Freelance / WerkLaravel / Wordpress - Top kwaliteit voor een gunstig tariefFreelance / WerkZeer ervaren programmeur beschikbaar | web, api & appFreelance / Werk[SNELLE LEVERING] Laat je website / webshop snel en professioneel bouwen!Freelance / Werk -
30-10-2016, 22:14 #2
64BitsWebhosting.EU
- Berichten
- 2.085
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: VPS probleem. Kan iemand me helpen?
Of een server up2date is of niet, maakt voor het vergroten van een disk niet uit. Ook niet voor het toevoegen van een disk.
Verder heeft DirectAdmin (support) ook niks te maken met de server natuurlijk. Directadmin is een 'tooltje'... en die gaan remote zonder access of een draaiende server natuurlijk ook geen steek kunnen aanvangen.
En als derde hoor je altijd nog op je vps te kunnen komen, ook al zit de schijf ramvol. Desnoods via booten in single user mode en even wat zooi opruimen.
En een schijfupgrade hoort, mits goed uitgevoerd geen issues te geven. Wij hebben ook klanten die niet willen/kunnen upgraden en nu er dan extra diskruimte nodig hebben. Dat is eigenlijk nooit een probleem.
Lijkt er meer op dat het gewoon verkloot is...
Van de andere kant... als je geen verstand hebt van een vps en dan alsnog een unmanaged vps pakt, nooit iets update... dan vraag je natuurlijk ook om problemen (al zou dat niet op dit gebied moeten zijn).
Als je hoster zegt dat ie het kan vergroten en het vervolgens sloopt, moet ie imho niet met een factuur aankomen om het te herstellen.
-
31-10-2016, 10:45 #3
- Berichten
- 6
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: VPS probleem. Kan iemand me helpen?
Probleem opgelost door in te loggen via SSH Root en daar users verwijderd zodat er weer ruimte is op de server..
Thanks voor je reactie..
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic