Voor een nieuw concept ben ik op zoek naar een t-shirt of truienbedrukker die tevens kan zorgen voor de levering naar particulieren in zowel België als Nederland.
Voorwaarden:
- U heeft ervaring met het aanbieden van bedrukte t-shirts en/of truien.
- De t-shirten/truien zijn van een redelijke kwaliteit, d.w.z. de print is kwalitatief (niet na 1-2x wassen een kleurverschil), de stof verliest haar rekbaarheid niet onmiddellijk.
- De t-shirten zijn zowel in een man-, als vrouwvriendelijk model beschikbaar.
- De objecten moeten in volgende maten beschikbaar zijn: S - M - L - XL - XXL (meer maten is mooi meegenomen).
- T-shirts/truien dienen beschikbaar te zijn in het wit of zwart. Grijs is mooi meegenomen.
- Levering is mogelijk binnen 5 werkdagen. Je bent tevens in staat om van maandag tot vrijdag te leveren, en zowel naar België als Nederland.
Budget voor dit project:
€5 tot €15/t-shirt of trui, incl. levering. Gelieve een voorstel op te maken.
Deadline:
Geen harde deadline. Mikpunt is om over een goede maand de starten.
BTW-nummer verplicht:
ja
Voorbeelden:
![]()
- T-shirt/truienbedrukker voor startend concept
-
533 × bekeken sinds 25-05-2016, 11:09 #1
T-shirt/truienbedrukker voor startend concept
-
In de schijnwerper
[SNELLE LEVERING] Laat je website / webshop snel en professioneel bouwen!Freelance / Werk(SEO) Tekstschrijver nodig voor winstgevende teksten?Freelance / WerkJPG omzetten naar vectorbestand ? Nu voor 15,95Freelance / Werk(Technische) SEO ready teksten: Voor alle onderwerpen (Geen AI)!Freelance / Werk
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic