Beste,

Al weer een tijd geleden zijn wij gestart met een video-productiebedrijf. Dat loopt allemaal wel prima, daar niet van, maar steeds vaker krijgen we de vraag of we ook een website kunnen ontwikkelen, of SEO-optimalisatie voor onze klanten kunnen doen. Aan de hand hiervan is het volgende idee ontstaan. We willen een soort coöperatie oprichten onder de naam serieuseffect.nl. Het doel is dat iedereen gewoon lekker blijft doen waar hij of zij mee bezig is, maar dat we ook de handen in één slaan, omdat veel klanten natuurlijk op zoek zijn naar een combinatiepakket.

We zijn daarom op zoek naar een webdesigner en een SEO-specialist. Het concept is dat de webdesigner een site ontwikkelt voor serieuseffect.nl, de SEO-specialist zorgt ervoor dat de site goed te vinden is in Google en wij zullen zorgen voor een promotiefilm.

We zijn op zoek naar leuke mensen, waar je van op aan kan. Een goed portfolio is een vereiste. Het idee is dat een percentage van de omzet wordt geinvesteerd in een gemeenschappelijk promotiefonds.

Heb je interesse?

Stuur een mail!

Groet,

Maarten