[Reeds voorzien, bedankt]
Ik zoek op korte termijn (het liefst vandaag nog of anders dit weekend) een PHP programmeur voor een snelle, kleine klus. Ik vermoed dat het voor een PHP programmeur een eenvoudige klus is die niet al teveel geld kost.
In het kort: het gaat erom dat ik een website heb met profielen. Sommige pagina's werken met nickname (tekst) en andere pagina's roepen het userid op (getallen). Door deze 2 verschillende benaderingen heb ik problemen met Google. Ik wil graag de pagina's die werken met userid's converteren naar pagina's die werken met nicknames, of in ieder geval een PHP script oproepen dat voor buitenaf de getallen omzet in namen.
Je hoeft niet in te loggen, ik stuur je de benodigde bestanden rechtstreeks op. Graag even PB als je interesse hebt, dan krijg je meer informatie. Wil dit namelijk niet in Google hebben.
Zowel bedrijven als particulieren mogen reageren. Enige vereiste is dat je echt foutloos en bugfree kunt programmeren.
- PHP programmeur voor kleine klus
-
457 × bekeken sinds 10-10-2014, 14:35 #1Particulier
- Ik accepteer betaling via
- Bank
- Berichten
- 155
- Lid sinds
- 17 Jaar
PHP programmeur voor kleine klus
Laatst aangepast door Alessia v D. : 10-10-2014 om 18:33 Reden: voorzien
-
In de schijnwerper
[SNELLE LEVERING] Laat je website / webshop snel en professioneel bouwen!Freelance / WerkLaravel / Wordpress - Top kwaliteit voor een gunstig tariefFreelance / WerkProfessionele tekstschrijver (actie: 2,5 cent per woord)Freelance / WerkZeer ervaren programmeur beschikbaar | web, api & appFreelance / Werk
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic