Laat dit jaar een onvergetelijke indruk achter bij uw relaties.
De decembermaand is bij uitstek geschikt om op een persoonlijke manier uw collega's, klanten en partners te laten zien dat u ze waardeert. Het geven van een wijn- of champagne relatiegeschenk is de manier om uw bedrijf eruit te laten springen. De kwaliteit van uw geschenk en presentatie zijn voor de ontvanger een verlengstuk van uw imago, wij begrijpen dat als geen ander.
Daarom helpen wij u met het ontwerp en het drukwerk (totaalontzorging), zodat u er geen omkijken naar heeft. Het toevoegen van uw logo, eigen tekst of foto's zorgt ervoor dat uw wijndoos persoonlijk en onderscheidend is. Daarnaast kunnen wij uw wijndoos ook afvullen met een door u gekozen champagne, cremant of wijn.
Merken als o.a. Moët & Chandon, Bollinger, Veuve clicquot, Dom Perignon, Krug en meer maken van het geefmoment een beleving.
De wijndoos is verkrijgbaar in 2 formaten, wijnformaat en champagneformaat en worden bedrukt in enkelzijdig full colour op kwalitatief afgewerkt golfkarton. Hierdoor is het een stevige en robuuste doos die volledig personaliseerbaar is in uw eigen huisstijl. De inhoud van de doos is bepalend voor het te kiezen formaat.
Wij kunnen voor u het volgende betekenen:
- Maatwerk ontwerp en productie van de dozen
- Afvullen van de dozen met flessen
- Totaal fulfillment (ontwerp, productie, afvullen en verzending)
Minimale afname vanaf 100 stuks. Wilt u minder? Vraag naar de andere mogelijkheden.
Naast alcoholische wijnen en champagnes kunnen wij ook alcoholvrije wijnen en champagnes leveren, mocht dit vanuit visie of maatschappelijk oogpunt beter passen bij uw bedrijf.
Gezamelijk kijken we naar de mogelijkheden en uitstraling die bij uw bedrijf past, persoonlijk en op maat. Voor meer informatie, merken champagne of wijn, vragen over levering, drukwerk en ontwerp kunt u sturen via PM of per mail
text(zonder spaties)
- Gaat u een Relatiegeschenk geven?
-
1476 × bekeken sinds 24-10-2013, 00:38 #1
Gaat u een Relatiegeschenk geven?
Laatst aangepast door JoeriT : 28-10-2013 om 08:36
-
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic