Soort werkzaamheden:
programmering, designen, scripten
Omschrijving van de werkzaamheden:
De opdracht bestaat uit 2 delen:
Verkoop website
Een verkoop website met wat informatie over het product, introductie filmpje (al aanwezig) en betalingsmogelijkheid via ideal, credit card e.d. , inlog naar het spel. De website moet er aantrekkelijk uitzien, het design kan in principe ook door iemand worden gemaakt. Het technische en beveiligde gedeelte is met name belangrijk.
Kaart spel
Op het moment hebben wij hier al een demo versie van gemaakt, maar we willen het graag laten maken door een 'pro' om het optimaal te laten werken. De opmaak van het prototype gaat via Javascript en jQuery, maar dit is geen must voor het eind product. Wel moet het spel responsive zijn, de juiste afmetingen pakken van het apparaat wat toegang heeft, smart phone, tablet, laptop, beamer e.d.
Even een korte intro van hoe het moet gaan werken. De klant koopt via de verkoop website het spel en ontvangt inlog gegevens. Met deze gegevens kan hij inloggen op de spel site die dus ook moet werken op smart phone, tablet, laptop, beamer e.d. De speler selecteert zijn taal: Nederlands, Engels of Duits.
Dan krijgt hij 3 tabs te zien:
Alle kaarten
- Hij kan alle kaarten bekijken (lijst met titels, kaart 1, kaart 2, kaart 3, e.d. , verdeeld over 4 hoofd groepen bijv. harten, klaver e.d.
- Kan een kaart selecteren uit een van de 4 groepen
Random kaart
- Kan een willekeurige kaart laten selecteren (en steeds weer een nieuwe kaart random pakken)
- Kan de 4 hoofdgroepen actief / inactief maken en uit een of enkele van de groepen een willekeurige kaart laten selecteren
Regels
- Uitleg van het spel
Er moet dus een database met kaarten komen die verdeeld is in 4 groepen, kaarten mogelijk een hele simpele opbouw hebben, enkel wat tekst en kleur is voldoende, afbeelding is niet noodzakelijk.
Hopelijk heb ik zo voldoende informatie gegeven, ik zou graag wat prijsindicaties ontvangen via PB van geďnteresseerden. (Er is budget aanwezig)
Budget voor dit project:
mid-xxx | high-xxx | low-xxxx | mid-xxxx
Deadline:
Geen harde deadline
- Gezocht: Programmeur voor simpele aankoop website + online kaart spel
-
345 × bekeken sinds 25-06-2013, 21:26 #1
Gezocht: Programmeur voor simpele aankoop website + online kaart spel
-
In de schijnwerper
Outreachxxl.com || Outreach/linkbuilding zelf doen? Internationaal. Laagste prijzenFreelance / WerkZeer ervaren programmeur beschikbaar | web, api & appFreelance / WerkLinkbuilding(internationaal)uitbesteden(ook whitelabel)?Wij regelen alle plaatsingen.Freelance / WerkTekstschrijver gezocht? Doe maar duur!Freelance / Werk
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic