Hoi,
Ik wil van m'n hobby mijn beroep maken en ik zou graag de nodige ervaring opdoen bij echte klanten. Ik heb een tijd lang geoefend op mezelf en vind me nu klaar om er voor te gaan.
Misschien eerst wat over mezelf? Ik ben een jongedame van 27 jaar en woon in België. Ik werk fulltime als bediende en heb een passie ontwikkeld voor webdesign en alles die er mee te maken heeft. Vooral op basen heb ik mijn focus gelegd en die kennis wil ik nu benutten om mensen een goede basing af te leveren.
Portfolio
---------
Deze basings heb ik kortlings uitgevoerd in opdracht van iemand anders:
Mijn prijzen varieëren vanaf 25€ - 45€.
Voor meer informatie had ik graag dat je me toevoegt op msn:
Alvast bedankt,
Groet Lise,
- Semantische XHTML/CSS baser
-
966 × bekeken sinds 09-11-2007, 23:05 #1
Semantische XHTML/CSS baser
-
In de schijnwerper
-
10-11-2007, 00:09 #2
- Berichten
- 131
- Lid sinds
- 17 Jaar
Slice jij ook adult sites?
-
10-11-2007, 00:29 #3
- Berichten
- 226
- Lid sinds
- 19 Jaar
Origineel gepost door Yoeri S
Slice jij ook adult sites?
-
10-11-2007, 01:02 #4
- Berichten
- 3
- Lid sinds
- 17 Jaar
Youri,
Geen probleem, de aard van de site maakt niet uit.
-
10-11-2007, 02:02 #5
- Berichten
- 318
- Lid sinds
- 17 Jaar
Ik zou je werk eerst Valid maken als ik jou was! Ontwerp http://www.lokale.be/3/ op XHTML is niet valid.
PS. Houdt je tijdens het slicen ook rekening met SEO? Zo ja in hoeverre?
-
10-11-2007, 11:00 #6
- Berichten
- 3
- Lid sinds
- 17 Jaar
Voor SEO is vooral het semantisch aspect de belangrijkste factor. Dus ja hoor ik hou rekening met SEO.
De derde is inderdaad niet valid, ik kijk zo meteen even, thx
-
10-11-2007, 11:18 #7
- Berichten
- 226
- Lid sinds
- 17 Jaar
Hey Lise,
Je sites zien er prima uit. Ik kan je via mijn bedrijf misschien wel eens wat werk leveren. Zou je mij je mail/msn adres kunnen geven zodat wij contact kunnen houden.
Valid of niet valid maakt voor ons tevens niet zoveel uit. Voor SEO bied het bijvoorbeeld niks extra's als een site valid is of niet. Dus trek je van het gezeur niet zoveel aan. Als het werkt, dan werkt het.
-
10-11-2007, 11:23 #8
- Berichten
- 108
- Lid sinds
- 18 Jaar
De kwaliteit en ook prijs/kwaliteit ziet er erg goed uit, vind ik. Als ik evt. een design heb om te laten basen / slicen, weet ik je te vinden ;).
-
11-11-2007, 01:39 #9
- Berichten
- 226
- Lid sinds
- 19 Jaar
Origineel gepost door Jurgen Bosch
Ik zou je werk eerst Valid maken als ik jou was! Ontwerp http://www.lokale.be/3/ op XHTML is niet valid.
Wel érg mooi gemaakt allemaal, helaas geen opdracht voor je.
-
11-11-2007, 17:26 #10
- Berichten
- 164
- Lid sinds
- 18 Jaar
Je werk ziet er goed uit! Momenteel heb ik geen opdracht, maar ik hou dit topic toch wel even bij. Van zodra ik wat heb liggen hoor je wat van mij...
-
12-11-2007, 07:24 #11
- Berichten
- 49
- Lid sinds
- 19 Jaar
Semantiek is belangrijk, dus een goed teken dat er meer slicers op die manier te werk gaan, echter wel een puntje van kritiek:
1. er is niet geheel semantisch te werk gegaan
2. er is niet goed gedacht over de toegankelijkheid en ook gebruiksvriendelijkheid
In de tweede slice komt een adres voor, indien je het semantisch zou willen doen, zou je hier een address-element voor moeten gebruiken.
Ten behoeve van de laadtijd en flexibiliteit zou voor het menu de css-rollover concept toegepast kunnen of misschien zelfs moeten worden.
Voor de derde slice geldt dat je toch wel overbodige elementen in het html-document hebt geplaatst. Daarnaast zou je in mijn ogen de grote afbeeldingen juist op de achtergrond moeten plaatsen met behulp van de css-code.
Overigens hecht ik meer waarde aan semantiek dan aan het valideren van de html-code. Je plaatst echter wel in de titel dat ze xhtml 1.0 strict zijn, maar geen vallen allen is dit.
Alhoewel ik het op enkele andere punten nog anders zou slicen/basen om de flexibiliteit tegemoet te komen, ziet het er verder goed uit.
-
12-11-2007, 10:39 #12
- Berichten
- 68
- Lid sinds
- 17 Jaar
nog even wat kleine opmerkingen:
- een plaatje moet altijd de alt-atribuut hebben wil je semantisch werken :)
- wat erwin zei over de adress sta ik ook achter
- op de 2e moet je de html nog even afsluiten
- je menu moet je serieus optimaliseren, gebruik gewoon getypte letters en niet plaatjes, en de plaatjes zelf kan je ook optimaliseren op verschillende manieren waarvan 1 beter is dan het ander.
wil je meer tips, mail me maar op bryan[at]bcheung.nl, dit is niet me msn!Laatst aangepast door B Cheung : 12-11-2007 om 23:11
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic