Soort werkzaamheden:
Een klant van mij adviseren en later implementeren/ontwikkelen over Google Adwords, Internet strategie en Social media.
LET OP: ik zoek graag een overzicht van wat je van plan bent. Wat dit kost en voorbeelden van hoe dit er uit gaat zien. Het gaat me niet om de laagste prijs maar gewoon een goed verhaal dat ik d.m.v. copy paste richting mijn klant kan communiceren. Ik weet er wel het een en ander van maar ben te druk om me er nu mee bezig te houden. De klant is te belangrijk om de klus af te stoten dus zoek ik iemand die het onder mijn naam doet.
Omschrijving van de werkzaamheden:
De klant heeft een website. Ziet er goed uit! :P Verder heeft hij online Facebook, MSN, Hyves en dergelijke aangemaakt en dit moet professioneel gemaakt worden.
Budget voor dit project:
Maakt me niet uit zolang ik er maar een eerlijk gevoel bij heb. Het gaat om een redelijk klein bedrijf van een goede klant.
Deadline:
Uiteraard z.s.m. omdat ik de klus eigenlijk al aangenomen heb maar nog even met een offerte en stappenplan moet komen
BTW-nummer verplicht:
Voorkeur maar het gaat me meer om kwaliteit, professionaliteit en een goed gevoel voor wat de werkzaamheden zullen zijn (lees: Compleetheid).
Voorbeelden:
Dit wil ik dus ook zien. Hoeft niet van jezelf te zijn MAAR (!!!) je moet wel aantonen dat je het kunt. Er zijn hier denk ik een hoop designers die het wel kunnen maar er nog geen specifieke opdracht voor gehad hebben. Ik zoek dus een professioneel iemand (m/v) die goed gevoel heeft van Social media, Google Adwords en strategieen.
Dus een goed/compleet overzicht van:
1. Wat ben je van plan?
2. Voorbeelden van wat je van plan bent/gemaakt hebt. (Zoek desnoods een goed bedrijf waarvan jij vind dat het klopt en geef dan aan waarom het klopt en wat er aan klopt. Waar houd je rekening mee? Waar betaalt de klant straks voor? Waarom jou?)
3. Wat kost het? Gewoon globale offerte van de werkzaamheden. Dus Social media --> Facebook (template: E....,-, dit E....,-, dat ....,-).
Aanvullend bericht:
Ik krijg wel PM over of de klus nog open staat. Ja de klus staat nog open. Ik ontvang graag een compleet idee zoals hier boven en dan kan ik dit voorleggen aan de klant en mag je aan het werk.
Wanneer er binnen een week geen serieuze reactie komt ga ik er toch zelf in het weekend maar eens mee aan de slag. Maar liever besteed ik het uit zodat ik de weekenden vrij houdt van werk.
- Google Adwords, Internet strategie en Social media.
-
337 × bekeken sinds 20-07-2011, 12:54 #1
Google Adwords, Internet strategie en Social media.
Laatst aangepast door Joost Culper : 28-08-2011 om 12:23 Reden: Automatisch samengevoegd.
-
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic