Beste SiteDealers,
Na een succesvolle start van onze onderneming in Juli vorig jaar en het toenemend aantal projecten zijn wij opzoek naar freelancers uit verschillende disciplines.
Wat doen wij ?
CodeImpact is een innovatieve onderneming gespecialiseerd in het realiseren van e-commerce oplossingen, het bouwen van robuuste websites en het ontwikkelen van maatsoftware voor ziekenhuizen, scholen en zorginstellingen.
Werkwijze
Aan de hand van het binnengekomen project wordt een keuze gemaakt uit een beperkte groep freelancers die voor dat project het meest geschikt zijn, ieder domein binnen het project wordt dan ook gerealiseerd door een deskundige op dat gebied, door deze multidisciplinaire benadering zal de kwaliteit worden gewaarborgd en de researchkosten worden gereduceerd.
Wie zoeken wij ?
Wij zijn opzoek naar jong en oud gedreven talent in verschillende disciplines :
programmeurs, DTP-ers, linkbuilders, tekst schrijvers, SEO specialisten, basers, fotografen, studenten, enz. Kortom, denk jij nuttig te kunnen zijn voor onze organisatie dan horen wij enorm graag van je !
Mail naar work@codeimpact.nl jouw :
* expertise's, mocht dit een programmeertaal zijn, geef dan duidelijk aan welke taal het betreft en welke cmsen/framework/api's je kennis van hebt.
* Portfolio of referentie ( mocht je portfolio niet online staan kun je ook je beste design, script, foto,... als bijlagen verzenden, vaak zegt een klein stukje code meer dan een hele website )
* Je uurtarief | mits je op project basis werkt geef dit dan duidelijk aan
* Of je beschikt over een btw nummer ( dit is niet verplicht maar wel handig )
* Eventueel je CV om een totaal beeld te krijgen
* contact informatie
Wat doen we met jouw gegevens ?
Zo snel er een project binnenkomt zal er worden gekeken wie mogelijke meerwaarde zou kunnen leveren binnen het project, mocht jij dit zijn en jij wederzijdse interesse hebt zal de inhoud van de door jouw uit te voeren taken en deadline bekend worden gemaakt, mocht jij je nog steeds de aangewezen persoon voelen en jij een prijsvoorstel maakt binnen onze verwachtingen en door ons wordt uitgekozen kun je gaan werken voor onze onderneming. Alles kan vanaf thuis tenzij anders is afgesproken.
Mocht het project groter worden dan de oorspronkelijke opdracht, dan zijn de gevolgen en compensaties voor onze rekening.
Je voelt je niet aangesproken ?
Mits je denkt niet over genoeg kennis te beschikken of denkt jouw vaardigheden niet te kunnen toepassen binnen onze organisatie, toch zouden we je vriendelijk willen verzoeken ons een email te sturen met jouw competentie. We werken namelijk met ver uiteenlopende projecten waar vaak kennis uit verschillende disciplines nodig is. Mocht je echt te weinig kennis hebben, wellicht kunnen we je dan in de juiste richting duwen zodat je in de toekomst alsnog een potentiële freelancer voor ons bent !
We horen graag van je !
Met vriendelijke groet,
Jan-Jaap Arends
CodeImpact
- Gezocht: Talent !
-
1081 × bekeken sinds 28-06-2011, 13:41 #1
Freelancers / Talent !
Laatst aangepast door Jan-Jaap Arends : 01-07-2011 om 10:35
-
In de schijnwerper
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic