Hallo,

Ik ben op zoek naar een zzp'er die voor mij Joomla 1.5 templates kan maken. Door een chronisch gebrek aan tijd besteed ik activiteiten uit. Momenteel lopen opdrachten hiervoor via een andere zzp'er, maar deze heeft aangegeven minder tijd hiervoor vrij te kunnen maken. Bevalt de samenwerking dan krijg je meer opdrachten.

Het gaat om verschillende vormen van werk:
- Joomla 1.5 template maken op basis van de huidige websitepagina van een klant
- Joomla 1.5 template maken op basis van een .psd
- Ontwerp maken + Joomla 1.5 template

Je hebt geen contact met de eindklant (loopt via mij) en je factureert aan mij. Joomla omgeving/FTP worden klaar gezet voor je.

Wat moet je kunnen/wat verwacht ik?

- natuurlijk ben je erg kundig in het maken van Joomla templates, zijn ze compatibel met verschillende browsers en weet je CSS problemen op te lossen
- je komt je afspraken
- je hebt realistische doorlooptijden
- je bent een officieel bedrijf / je stuurt een officiële factuur voor je werkzaamheden

Heb je interesse? Stuur dan een mail naar [email address] waarom jij de juiste persoon bent voor deze klus(sen).

Je krijgt hierna dan van mij een .psd en een website adres zodat je een betere voorstelling kunt maken wat je voor een opdrachten kan verwachten. Op basis daarvan vraag ik je kosten en doorlooptijd in te schatten.

Met vriendelijke groeten,
Michel Hoksbergen
Zegenrijk