Soort werkzaamheden:
scripten
Omschrijving van de werkzaamheden:
Zie http://www.ww-bookings.com/voorbeeldsite/ voor een voorbeeld van de site.
Het contentgedeelte van de site is een iframe.
Waarom een iframe?
Omdat er een muziekplayer op de site moet komen die doorspeelt wanneer er een nieuwe pagina geopend wordt.
Van dit iframe (hier te bekijken http://www.ww-bookings.com/voorbeeldsite/iframe.html) moet een WordPress Theme gemaakt worden, zodat de eigenaar van de site bijvoorbeeld zelf de agenda ed. kan bijhouden en bewerken.
In WordPress moet de gebruiker dus verschillende (reeds bestaande) pagina's kunnen kiezen en de inhoud van deze pagina's aan kunnen passen.
Budget voor dit project:
Bieden. De gene die dit het goedkoopst kan doen mag ermee aan de slag.
Deadline:
10 oktober 2010
BTW-nummer verplicht:
nee
- Gezocht: Bestaand HTML/CSS template omzetten in werkend WordPress-theme
-
647 × bekeken sinds 04-10-2010, 16:57 #1
Gezocht: Bestaand HTML/CSS template omzetten in werkend WordPress-theme
-
In de schijnwerper
Handmatig linkbuilden aangeboden (vanaf 7,50 per link)Freelance / WerkErvaren tekstschrijver (ook SEO) | 100% positief beoordeeldFreelance / WerkToe aan nieuwe recordwinsten voor je bedrijf of website?Freelance / Werk[BINNEN 5 DAGEN ONLINE] Laat je website / webshop snel en professioneel bouwen!Freelance / Werk -
04-10-2010, 17:08 #2
- Berichten
- 1.263
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Gezocht: Bestaand HTML/CSS template omzetten in werkend WordPress-theme
De omschrijving is nogal vaag voor mij, je wilt wordpress in een iframe? En vervolgens wil je ook nog dat je vanuit wordpress bestaande paginas kan bewerken?
En waarom zou je voor enkel die iframe (http://www.ww-bookings.com/voorbeeldsite/iframe.html) een groot CMS als wordpress erachter gooien..
-
04-10-2010, 18:06 #3
Ter Maten Ontwerp
- Berichten
- 263
- Lid sinds
- 15 Jaar
Re: Gezocht: Bestaand HTML/CSS template omzetten in werkend WordPress-theme
De iframe wordt gebruikt zodat de muziek op de pagina door kan blijven spelen wanneer er een nieuwe pagina (in de iframe dus) geopend wordt.
Een van de redenen waarom ik aan WordPress denk is omdat dit een makkelijk systeem is voor de gebruiker.
De 'bestaande pagina's' zijn dus zegmaar de knoppen zoals aangegeven op de voorbeeld site Home, News, Artists, Gallery, etc., welke zich allemaal in de iframe bevinden. Wat ik hiermee wil zeggen is dat het niet nodig is dat de gebruiker nieuwe pagina's aanmaakt, aangezien er een aantal vaste pagina's zullen zijn.
-
04-10-2010, 18:40 #4
- Berichten
- 52
- Lid sinds
- 15 Jaar
Re: Gezocht: Bestaand HTML/CSS template omzetten in werkend WordPress-theme
Beste,
Dit project kan ik wel realiseren.
Het bedrag zal rond de 100 euro zijn hiervoor.
Groeten,
Tim
-
04-10-2010, 19:01 #5
- Berichten
- 33
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Gezocht: Bestaand HTML/CSS template omzetten in werkend WordPress-theme
Aangezien dit een soort omgekeerde veiling voor moet stellen, bied ik aan om het voor 130,-- voor je te maken.
Aanvullend bericht:
Tim was me voor, maak er maar 90,-- van.Laatst aangepast door Albert Peschar : 04-10-2010 om 19:03 Reden: Automatisch samengevoegd.
-
06-10-2010, 19:35 #6
Ter Maten Ontwerp
- Berichten
- 263
- Lid sinds
- 15 Jaar
Re: Gezocht: Bestaand HTML/CSS template omzetten in werkend WordPress-theme
Ik ben inmiddels voorzien. Bedankt voor de reacties!
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic