Soort werkzaamheden:
Slicen/basen
Budget voor dit project: mid-xxxx
Deadline Geen harde deadline
BTW-nummer verplicht: JA
Omschrijving van de werkzaamheden:
ISize is sinds 2009 bezig om de Nederlandse markt te bedienen op het gebied van internet-dienstverlening. Wij werken met een zelfontwikkeld CMS en werken voornamelijk nauw samen met vormgevers. Zij maken gebruik van ons CMS en de daarbij behorende extra toepassingen en support.
Omdat het aantal vormgevers in ons klantenbestand toe neemt, zijn wij op zoek naar een enthousiaste freelancer die met ons een samenwerkingsverband aan wil gaan. Je gaat voor ons PSD bestanden om zetten naar table-less HTML met CSS, natuurlijk voor een concurrerende prijs.
We verwachten van je dat je informeel met ons communiceert (lekker je en jij), passie hebt voor je werk en een goede kennis van HTML/CSS. Het liefst ook nog ervaring met MooTools.
Edit: We zijn zelf niet vies van persoonlijk contact via telefoon, Skype en MSN. Hopelijk jij ook niet.
Ik communiceer het liefst via e-mail. Stuur daarom je portfolio naaren we komen er dan zsm op terug.
Met vriendelijke groet,
Stef Wijnberg
ISize
W: www.isize.nl
E:![]()
T: +316 38 93 44 04
F: +31 84 732 9706
- Slicers/Basers gezocht! | Geen harde deadline
-
358 × bekeken sinds 04-10-2010, 16:31 #1
Slicers/Basers gezocht! | Geen harde deadline
Laatst aangepast door Stef Wijnberg : 04-10-2010 om 17:07
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic