Hallo iedereen
M'n nieuwe website richt zich op zowel België als Nederland (een blog).
Wat zouden jullie verkiezen? Eén .com (en de .be en .nl linken hier naartoe) of een aparte .be en .nl die dus van elkaar een kopie zijn?
Het heeft elk zijn voor- en nadelen. Zo is bij een aparte .be en .nl het linkprofiel verdeeld, waardoor er niet één sterke site zou zijn. Anderzijds lijkt het me dat gebruikers meer hun eigen nationale extentie verkiezen boven .com?
Alvast bedankt
Herman
- Eén .com of .nl/.be apart
-
17-07-2013, 07:44 #1
- Berichten
- 92
- Lid sinds
- 15 Jaar
Eén .com of .nl/.be apart
-
In de schijnwerper
Affilaxy is hét adult affiliate programma van dit moment!PromotieProduct feed grid V1.7 - Creer een affiliate shop in 2 min - WP plugin - V1.7 NU LIVEPHP scriptsAutoriteit links aangeboden | Hoge DR & DA + Duizenden bezoekers. Alle NICHES vrijwelOverige dealswebshop in laadkabels/laadpalen (sinds 2019) incl leveranciersWebsite te koop -
17-07-2013, 08:16 #2
- Berichten
- 1.026
- Lid sinds
- 12 Jaar
Re: Eén .com of .nl/.be apart
zou voor .com gaan...
-
17-07-2013, 08:33 #3
- Berichten
- 1.707
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Eén .com of .nl/.be apart
Ook ik zou de .com kiezen.
-
17-07-2013, 08:52 #4
- Berichten
- 1.470
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Eén .com of .nl/.be apart
Ik zou gaan voor .be en .nl. Je kunt je wel richten op Belgie en Nederland, maar je begrijpt dat een tekst die geschreven wordt voor NL toch wat anders wordt dan een tekst voor BE. Daarnaast is het om adverteerders e.d. te krijgen ook interessant dat ze specifieker kunnen adverteren. Uiteindelijk heb je zo ook meer advertentieruimte.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic