Beste SD'ers,
Vandaag kreeg ik van Transip een mail met het bericht dat er nieuwe domeinextensies beschikbaar zijn. Zoals .pro domeinnamen. Nu ik een domein wil registeren bij Transip moet er eerst 4 gegevens worden ingevuld van de autoriteit waar je toestemming van hebt om het domein te registreren. Als ik maar wat invul kan ik het domein ook gewoon kopen. Wie weet meer over deze extensie? Is het misschien sinds kort niet meer vereist om een soort van toestemming te hebben voor een .prodomein?
En bij welke instantie zal er in NL anders een licentie voor zon domein kunnen worden aangevraagd?
Mvgr,
Jesper
- .pro registreren zonder goedkeuring
-
27-09-2012, 10:38 #1
- Berichten
- 24
- Lid sinds
- 13 Jaar
.pro registreren zonder goedkeuring
-
-
27-09-2012, 11:09 #2
- Berichten
- 47
- Lid sinds
- 12 Jaar
Re: .pro registreren zonder goedkeuring
In verband met de benodigde aanvullende informatie voor de registratie van .PRO-domeinnamen moet u deze informatie in het bestelproces verschaffen. Deze informatie bestaat uit uw beroep, uw licentienummer (indien van toepassing), de instelling of autoriteit waaraan u uw licentie hebt verkregen, en de website van deze instelling.
-
27-09-2012, 12:16 #3
- Berichten
- 24
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: .pro registreren zonder goedkeuring
Naar mijn weten moet je nog wel een licentienummer en de autoriteit vermelden, maar uit ervaring kan ik zeggen dat een KvK-nummer ook voldoet. Naar het schijnt, moet er wel een vorm van professionaliteit aanwezig zijn, dus dan is een KvK wel het minste wat je hebt.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic