Weet iemand waar je een .com domeinnaam uit quarantaine kan halen als je aanwijsbaar de eigenaar ervan bent? Een bedrijf wat ik vroeger gebruikte om domeinnamen te registreren heeft een naam van mij, zonder te vragen, in quarantaine gezet.
Ik ben daar weggegaan uit onmin over een onterechte rekening en dit is hun "wraak" denk ik.
En voordat er speculaties op komen; het is geen van de bedrijven die vaak op dit forum voorbijkomen
Alvast bedankt voor de antwoorden
- .com in quarantaine geplaatst
-
26-02-2011, 09:15 #1
- Berichten
- 1.707
- Lid sinds
- 14 Jaar
.com in quarantaine geplaatst
-
In de schijnwerper
Aanbieding: Compute Ryzen 5 Server – OP=OP!HostingHoe Fit Worden (DR28) | Tips voor fitness, krachttraining & meer (275 artikelen)Website te koopAffiliate link poster V1.0 - Automatisch affiliate links posten in blogs - WP pluginPHP scriptsSupersnelle WordPress Webhosting vanaf € 3,00 per maandHosting -
26-02-2011, 09:56 #2
- Berichten
- 1.470
- Lid sinds
- 19 Jaar
Re: .com in quarantaine geplaatst
Toch even bellen of ze deze voor je uit quarantaine kunnen halen. Indien ze dit niet doen en jij bent wel houder van het domein kunnen de meeste hosters dit voor je doen.
-
26-02-2011, 10:13 #3
- Berichten
- 1.707
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: .com in quarantaine geplaatst
Bedankt, dan denk ik dat ik gelijk voor de tweede optie ga maandag want het stadium van praten ben ik met hun al voorbij. Er staan gelukkig maar 7 namen bij hun geparkeerd, maar jammer genoeg zitten er 2 goede bij die ik niet kwijt wil
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic