hallo lezers ,
ik heb een domijnnaam al sinds 2003 met de gedachten hier iets mee tegaan doen ( en nog steeds)
maar nou is er de afgelopen 3 maanden 2 keer een reactie geweest of ze deze domijnnaam ook konden overnemen
1 van de reactie was van de hiswa
en dit heeft m`n nieuwschierigheid toch wel wat gewekt over de waarde van dit domijnnaam .
ik heb gezegt dat ze maar een voorstel moesten doen
van de hiswa heb ik nog gen reactie en de andere heeft een bod gedaan van € 250,00 ( dit vind ik persoonlijk veel teweinig )
dus wou ik bij deze misschien wat meer te weten willen komen wat de waarde nou zou kunnen zijn van de domijnnaam
aangezien dat je veel met dit domijn kunt doen lijkt mij het aardig waardevol
het doemijnnaam is
www.vuilwater.nl
alvast bedankt voor de reacties
- waarde domijnnaam
-
02-07-2007, 10:25 #1
- Berichten
- 1
- Lid sinds
- 17 Jaar
waarde domijnnaam
-
In de schijnwerper
[SNELLE LEVERING] Laat je website / webshop snel en professioneel bouwen!Freelance / WerkAffiliatie website te koopWebsite te koopLinkvada.com Linkbuilding Platform: Direct Linkbuilden op 77.000+ premium domeinenLinkpartnersLaravel / Wordpress - Top kwaliteit voor een gunstig tariefFreelance / Werk -
08-08-2007, 19:38 #2
- Berichten
- 802
- Lid sinds
- 18 Jaar
Er is voornamelijk waarde doordat er een enduser is die belangstelling heeft. Zonder die enduser zie ik niet heel veel waarde er in. Ik heb geen idee hoeveel waarde de Hiswa hecht aan dit domein, dus misschien moet je voor jezelf bedenken met hoeveel je tevreden bent. Persoonlijk zou ik blij worden van €1500 of meer, maar dat is geheel subjectief.
-
08-08-2007, 21:38 #3
- Berichten
- 802
- Lid sinds
- 18 Jaar
De HISWA is niet bepaald armlastig, van uitmelken is geen sprake. Het is wel even een ander soort vereniging dan de buurtvereniging.
HISWA staat voor: "Nederlandsche Vereeniging voor Handel en Industrie op het Gebied van Scheepsbouw en Watersport"
Het gaat om handel en industrie, en de HISWA is dus gewoon een commerciele club.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic