Hallo SD'ers,
Ik heb een vraag, ik heb een leuke domeinnaam gevonden die niet meer beschikbaar is in .NL, .COM, .ORG of .NET maar nog wel in .NU, nou pas dat NU gebeuren ook goed bij de domeinnaam. De naam beschikt uit 2 woorden. Bij Mijndomein.nl kosten .nu domeinnamen een stuk meer als .NL kan iemand mij dit verklaren?
En waar halen jullie je domeinnamen + webhosting vandaan? Mijndomein.nl is vrij duur en ik kan me niet voorstellen dat sommigen van jullie met honderden domeinnamen 9,95 per stuk hebben betaald!?
Waar kan ik het beste de hosting regelen en waar werkt het direct?
Graag jullie reacties,
Alvast bedankt.
- .NU tov .NL
-
19-05-2010, 08:11 #1
- Berichten
- 133
- Lid sinds
- 15 Jaar
.NU tov .NL
-
In de schijnwerper
Te Koop: Shop/Bol.com Keukenmessen – Latalis.nl 30k omzet - 3k winst - 1 uur werk p/wWebsite te koopOutreachxxl.com || Outreach/linkbuilding zelf doen? Internationaal. Laagste prijzenFreelance / WerkUniek Domeinplatform met Lage Kosten en Hoge MargesWebsite te koop15 WordPress websites te koop | Vanaf 25 euro per website | Prijs verlaagdWebsite te koop -
27-05-2010, 14:11 #2
- Berichten
- 42
- Lid sinds
- 15 Jaar
Of een extensie goedkoop of duur is hangt vooral af van de uitgevende instantie voor de specifieke extensie. Bij .nl is dat SIDN en bij .nu is dat .NU Domain Ltd. Zij bepalen voor het grootste deel de prijs en daar komt dan een winst op voor de registrar.
Waarom kun je je niet voorstellen dat mensen met 100-den domeinnamen dat geld betalen? Relatief is de prijs van een domeinnaam over het algemeen maar heel klein, omdat de echte kosten in het ontwikkelen van de naam zitten.
Ikzelf (en vele anderen hier) registreer mijn namen allemaal bij TransIP. Heb vaak te maken gehad met Mijndomein, maar de service van die gasten vind ik echt om te grienen (en ze zijn nog duurder van TransIP ook). Er zijn uiteraard wel meer goeie.
Wat de beste hosting is zou ik niet weten. Ligt er ook aan wat je zoekt. Een virtueel pakket is een ander verhaal dan een dedicated server.
-
29-05-2010, 10:22 #3
- Berichten
- 491
- Lid sinds
- 17 Jaar
Ik raad ten eerste al een domeinnaam af waar vele andere extensies al van gebruikt zijn, tenzij je niet organisch gevonden zal worden, omdat je toch al een adwords campagne in gedachte had. Je moet namelijk veel meer concurreren omdat anderen dezelfde generieke domeinnaam hebben.
Daarnaast raad ik het ook sterk af om bij mijndomein een domeinnaam en/of pakket te kopen. Als je er weg wil, moet je helemaal mailen om je auth code te krijgen. Daarnaast zijn ze gewoon duur en heb je geen gratis push. Ik zit zelf net als gerard bij TransIP en vind het eigenlijk wel een goede zaak. Je kan makkelijk je domeinnaam op iemand anders account overzetten, je krijgt binnen een dag antwoord op je tickets en de auth code kun je direct via je adminpanel aanvragen.
Succes!
-
29-05-2010, 10:43 #4
- Berichten
- 1.109
- Lid sinds
- 16 Jaar
Versio is zeer goedkoop iets van 4.60 inc btw
-
29-05-2010, 11:07 #5
- Berichten
- 23
- Lid sinds
- 15 Jaar
Volgens mij kan je geen .nu domein huren bij versio ?
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic