Modellendiensten.nl:ideaal om diensten aan modellen aan te bieden (fotoshoots, websites, etc). Vanaf 150,-
Huidige registrar:
Mijn Domein.nl
Statistieken:
niet van toepassing, te weinig tijd gehad voor bovenstaande domeinen om deze af te ronden/te vullen.
Betaling via:
Overschrijving
Bijkomende informatie:
Geen
- Modellendiensten.nl |
-
454 × bekeken sinds 29-07-2010, 12:36 #1
Modellendiensten.nl |
-
-
29-07-2010, 12:42 #2
- Berichten
- 145
- Lid sinds
- 18 Jaar
Het, ziet er goed uit alleen denk toch dat je statistieken moet gaan regelen omdat 150 euro toch een aardig bedrag is voor een domein.
mvg,
Wesley
-
29-07-2010, 12:45 #3
- Berichten
- 86
- Lid sinds
- 18 Jaar
Mee eens, alleen heeft het geen zin om statistieken te regelen op een niet gevuld domein. Het wordt dus aangeboden voor de persoon welke hier wel tijd voor heeft om dit commercieel uit te baten. Kansen genoeg.... Alleen zelf geen tijd.
-
29-07-2010, 12:50 #4
- Berichten
- 1.263
- Lid sinds
- 16 Jaar
150 euro is nog al wat voor een domein waar nog genoeg alternatieven voor zijn en wat niet over een pagerank beschikt, over de alternatieven; modellen-diensten.nl / modeldiensten.nl / modellendienst.nl
-
29-07-2010, 12:54 #5
- Berichten
- 86
- Lid sinds
- 18 Jaar
Wat zou je wel reeel vinden dan? Nogmaals, het heeft potentie, ik schrijf duidelijk dat IK er alleen geen tijd voor heb (gehad)..... Bij non-interesse blijft deze ook in mijn bezit, maar ik ben mijn sites aan het opschonen.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic