Wat vinden jullie van de nieuwe layout ?
Ik vind het waardeloos : bij de oude layout zie je in één oogopslag de stats van al je accounts. Doe je één click dan zie je de stats van alle sites binnen die accounts - per dag/week/maand.
Nu moet ik diverse keren klikken om nog niet eens een overzicht te zien. Drama in mijn ogen en ik heb dat ook gelijk via de feedback gemeld.
Wie ervaart dit ook zo?
- Nieuwe layout Google Analytics
-
30-05-2011, 09:20 #1
- Berichten
- 2.862
- Lid sinds
- 17 Jaar
Nieuwe layout Google Analytics
-
-
30-05-2011, 09:23 #2
- Berichten
- 4.961
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Nieuwe layout Google Analytics
Bij mij is er niks veranderd..
-
30-05-2011, 09:30 #3
- Berichten
- 863
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Nieuwe layout Google Analytics
Bij mij is de layout ook hetzelfde nog... Wat zie jij nu dan?
-
30-05-2011, 09:30 #4
- Berichten
- 2.862
- Lid sinds
- 17 Jaar
-
30-05-2011, 19:28 #5
- Berichten
- 4.440
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Nieuwe layout Google Analytics
Wat ík heel vervelend vind is dat ik wel url's kan toevoegen om te meten maar niet url's kan verwijderen. Om dat te kunnen moet ik naar de oude interface gaan.
-
30-05-2011, 19:32 #6
- Berichten
- 317
- Lid sinds
- 14 Jaar
Re: Nieuwe layout Google Analytics
Geef mij ook maar de oude terug, was die nou net gewoon geworden, gooien ze ff alles door elkaar opnieuw.
Op gebied van wijzigingen uitvoeren is google best extreem.
Dat schrikt vaak gebruikers af.
Net hetzelfde als je in één stap héél uw website restyled...
Vele bezoekers hebben zoiets van "ik typte '***' in google in, die site stond op de éérste pagina en was groen".... nu is ie ineens blauw :-)
-
30-05-2011, 20:55 #7
- Berichten
- 2.862
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Nieuwe layout Google Analytics
Wat ik makkelijk vind/vond in de oude layout : je komt op het beginscherm en je ziet per account in één oogopslag aantal bezoekers en wijzigingspercentage tov vorige periode. Als je dan één keer verder klikt zie je per website in dat account hetzelfde. Is er een sterk afwijkend wijzigingspercentage dan ga je even die site analyseren.
Als je veel websites hebt is het niet te doen deze één voor één door te nemen.
Ongetwijfeld zal hier door google over nagedacht zijn maar vraag me af welke doelgroep ze hiervoor in gedachten hadden.
Ik heb in iedergeval mijn feedback al gegeven aan hun.
-
31-05-2011, 11:16 #8
- Berichten
- 79
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Nieuwe layout Google Analytics
Ik ben er ook nog niet erg blij mee. Mis ook het overzicht en niet alle functies werken (goed). Maar Google heeft al aangekondigd dat er nog veel aan verbeterd zal worden, heb hem voorlopig maar weer even op de oude versie gezet.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic