Beste Allemaal,
Ik ben benieuwd naar jullie mening.
Is het verstandig om een tweede Adwords Account aan te maken voor verschillende websites? Het gata er mij om dat ik geen problemen krijg met Google als ze zien dat het de zelfde bedrijfsnaam, adres en rekeningnummer is.
Ik weet dat het mogelijk is om meerdere websites onder 1 account onder te brengen. Ik wil alleen een nieuwe account voor een website/land waar ik gebanned ben door Google. D.m.v. een nieuwe account en nieuwe url is dat volgens mij wel op te lossen.
Volgens mij zijn er veel mensen die meerdere accounts hebben aangezien de promotiecodes je hier af en toe om de oren vliegen. ;-)
Ik hoor graag van jullie.
Bedankt!
- 2e Adwords account slim?
-
14-07-2009, 12:32 #1
- Berichten
- 878
- Lid sinds
- 17 Jaar
2e Adwords account slim?
-
In de schijnwerper
-
14-07-2009, 12:56 #2
- Berichten
- 559
- Lid sinds
- 18 Jaar
Volgens mij kan het niet met exact dezelfde gegevens. Maar dat weet ik niet 100% zeker. Overigens kun je niet onder twee accounts 1 website promoten.
-
14-07-2009, 20:44 #3
- Berichten
- 61
- Lid sinds
- 15 Jaar
ik heb ook 1 adwords account en heb met dat zelfde account voor verschillende website geadverteerd, in advertentie beheer staat alles gesorteerd dus dan ook op website/website
-
15-07-2009, 08:53 #4
- Berichten
- 878
- Lid sinds
- 17 Jaar
@ Allemaal
Bedankt voor jullie reacties. Ik ga het gewoon bij 1 account laten, dat lijkt mij het slimste!
-
23-07-2009, 22:06 #5
- Berichten
- 830
- Lid sinds
- 16 Jaar
Daarbij mag het echt niet van Google, ik had ook 2 account maar ik krijg een Final Warning van Google adwords waarin ze me vroegen waarom ik 2 account had, nou had ik gezecht dat ik het toen die tijd gewoon nog niet snapte en ze hebben het er gelukkig bij gelaten, maar ik schrok wel even. Zou het dus niet doen :-)
Met vriendelijke groeten antalus, Patrick
-
23-07-2009, 22:10 #6
- Berichten
- 1.041
- Lid sinds
- 17 Jaar
Google is daar vrij strikt in, volg jij de regels van Google niet dan zien ze dat gelijk. Een 2de account is dan ook niet toegestaan, zie de voorwaarde/ regels. Overigens ziet Google alles dus het stiekem proberen te doen gaat niet werken. Ze vinden het wel uit ;) Ze zijn zeker niet gek.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic